Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Reklama na portalu ArsenalNews

Reklama na portalu ArsenalNews

 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż reklamę na portalu ArsenalNews.pl można wykupić, kontaktując się drogą e-mailową z Działem Sprzedaży Magic-IT (sales@magic-it.pl).

Reklamy prezentowane na naszym portalu są nakierowane na to, aby wyświetlały się zawsze, omijając aplikacje blokujące wyświetlanie reklam. Testy wykazały, iż w ponad 95% odsłon banner reklamowy został wyświetlony użytkownikowi bez żadnych problemów.

Zapraszamy do prezentacji animacji reklam.

 

Do dyspozycji mamy następujące miejsca reklamowe:

GWP2

Banner znajduje się w polu Widgetów i jest wyświetlany na większości stron na portalu. Rozmiar reklamy to 290 na 290 pikseli.

G1

Banner znajduje się nad stopką portalu i wyświetla się na prawie każdej stronie na portalu. Rozmiar bannera to 1000 na 150 pikseli.

P1

Banner reklamowy znajduje się w nagłówku artykułów. Jest wyświetlany w każdym artykule na portalu. Rozmiar bannera to 600 na 100 pikseli.

P2

Banner reklamowy znajduje się w stopce artykułów. Jest wyświetlany w każdym artykule na portalu. Rozmiar bannera to 600 na 100 pikseli.

Przyciski odsyłająco-promujące

Oferujemy również możliwość zakupienia przycisku odsyłająco-promującego. Zadaniem takiego przycisku jest polepszenie rankingu w wyszukiwarkach. Przyciski są wyświetlane na każdej stronie w portalu. Wielkość przycisku to 90 na 45 pikseli.