Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Wypowiedzi pomeczowe / Theo – Takie spotkania bolą najbardziej

Theo – Takie spotkania bolą najbardziej

Theo Walcott w niedziele był blisko zdobycia bramki w klasycznym derby północnego Londynu. Po spotkaniu Theo porozmawiał z mediami. Oto co miał do powiedzienia:

Na temat spotkania…

– To było trudne spotkanie. Pomiędzy Tottenhamem a nami. Oboje mieliśmy dobre okresy w meczu, ale nie udało nam się wykorzystać naszych szans. Najprawdopodobniej również nie stworzyliśmy ich na tyle ile chcieliśmy. Tego typu spotkania polegają na ciężkiej pracy dla drużyny i próbowaniu uzyskania rezultatu, ale patrząc wstecz na to, to może jest to dobry rezultat.

Na temat rzutu karnego…

– To nie dla mnie, aby komentować rzut karny. Sędzia podjął decyzję i musimy to uszanować. Będzie wiele opinii, ale patrząc na to, iż jestem z Arsenalu nie będę mówił, iż tak było [Theo uciął zdanie]. Tak jak powiedziałem sędzia podjął decyzje i nie możemy tego teraz zmienić. Próbowałem podpowiedzieć Petrowi gdzie Harry będzie strzelał, ale byłem w całkowitym błędzie.

Na temat tego, czy Spurs zaskoczyło Arsenal, zmieniając na trzech obrońców…

– Tak całkowicie. Middlesbrough zrobiło tak przeciwko nam. Wiele drużyn zaczyna tak teraz robić, a Chelsea jest chyba najlepsza w robieniu tego na ten moment. To było ciężkie, aby ich przełamać, ale to było jedno z tych spotkań gdzie nie ma tak wiele szans. Uderzyłem w poprzeczkę i możliwe, iż Olivier miałby więcej szczęścia innego dnia, ale prawdopodobnie jest to dobry rezultat.

Na temat braku szczęścia w strzeleniu bramki…

– To ostatnie dotknięcie było blisko i myślami byłem skoncentrowany na uderzeniu piłki. Myślę, że to było najlepsze, aby uderzyć piłkę i zaskoczyć wszystkich, ale niestety nawet nie było to zaliczone jak strzał w światło bramki. To jest jedno z tych momentów, kiedy powracasz do tego [w myślach] i wszystko opiera się na ciężkiej pracy. Chłopaki dali z siebie wszystko. Prawdopodobnie pracowaliśmy ciężej w obronie niż w ataku i możliwe, iż to zatrzymało nas w tworzeniu większej ilości szans.

Na temat rzutu karnego, który był punktem zwrotnym…

– Problem tkwił w tym, iż było to za wcześnie w drugiej połowie. Zazwyczaj rozpoczynamy drugą połowę lepiej i chłopaki byli rozczarowani jak ją rozpoczęliśmy. Zabrało nam to wiele, aby tak zagrać [aby zagrać dobrze w pierwszej połowie], a oni zdobyli pewność siebie, kiedy uzyskali rzut karny. Trudno było nam wygrać piłkę z powrotem, ale ogólnie udał nam się utrzymać. To jest jedno z tych spotkań, gdzie remis zawsze może się zdarzyć.

Na temat utracenia dwóch punktów…

– Zawsze chcemy wygrać takie spotkania. To jest bardzo rozczarowujące, że nie wygraliśmy, kiedy jesteśmy gospodarzami. Fani byli fantastyczni od pierwszego gwizdka do końca. Byli za nami do końca. Niestety nie mogliśmy uzyskać rezultatu. Wszyscy chcieli się chwalić. Takie spotkania bolą bardziej niż inne. Kiedy zobaczysz jak ciasno jest w Premier League i drużyny walczą o tytuł, prawdopodobnie pomyślisz, że to dobry rezultat.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Cech – Efektywność przed bramką zadecydowała o spotkaniu

Petr Cech wyciągał piłkę z własnej siatki dwukrotnie w ciągu pierwszych 11 minut – po ...

Dodaj komentarz

albo