Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Ciekawostki / Ciekawostki przedmeczowe / Ciekawostki przedmeczowe #7 – Łudogorec Razgrad

Ciekawostki przedmeczowe #7 – Łudogorec Razgrad

Nadszedł czas aby przekazać wam wiecej ciekawostek o przeciwniku.

  1. Ludogorets Razgrad ma zwycięską serię 3 meczów.
  2. Znajdują się na 55 pozycji w Rankingu UEFA.
  3. W sieci krążą różne informacje na temat powstania klubu niektórzy twierdzą, że powstał w 1995 (tak jak sugeruje logo) niektórzy twierdzą, że dopiero w 2001 roku. Jest to spowodowane tym iż klub został założony w 2001 roku jako Ludogorie Football Club, ale zaadoptował swoją nazwę z jednego z pierwszych klubów w mieście, jakim był Razgrad 2000 który został założony w 1945 roku, a znikł w 2006 roku z powodu braku funduszy.
  4. W tej chwili zespół jest w erze Domuschiev. Nazwa tej ery pochodzi od nazwiska biznesmena Kirila Domuschieva, który kupił klub i miał intencje do przejścia z Ludogorest do A Group. Co oczywiście mu się udało z nadwyżką.
  5. Jak wcześniej wspominaliśmy w ciekawostkach stadionem Ludogorets jest Ludogorets Arena, która ma tylko 8.808. Jednak w sierpniu 2014 roku stadion był rekonstruowany i posiada 12500 miejsc dla kibiców. Było to spowodowane spełnieniem standardów dotyczących European tournament fazy półfinałowej.

 

Jeżeli nie czytaliście wcześniejszych ciekawostek dotyczących powyższego klubu to zapraszamy tutaj: Ciekawostki przedmeczowe – Łudogorec Razgrad

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Ciekawostki przedmeczowe – #21 – Swansea City

Nadszedł czas na przekazanie wam kilku ciekawostek przedmeczowych dotyczących naszego przeciwnika. Oto one: Swansea City ...

Dodaj komentarz

albo