Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Kariera Szczęsnego w Arsenalu pod wielkim znakiem zapytania

Kariera Szczęsnego w Arsenalu pod wielkim znakiem zapytania

Petr Cech podpisał w poniedziałek czteroletni kontrakt, co sprawiło, iż przyszłość Wojcecha Szczęsnego, Davida Ospiny oraz Emiliano Martineza stoi pod znakiem zapytania.

Szczęsny stracił pozycję wyjściową na rzecz Ospiny. Jan Tomaszewski twierdzi, iż 25 letni zawodnik powinien szukać przyszłości gdzie indziej.

 

Oto jakie zdania padły od Jana Tomaszewskiego:

„Jeśli Čech podpisze z Arsenalem trzyletni kontrakt, będzie to koniec kariery reprezentacyjnej Wojtka. Dla mnie to wciąż numer jeden naszej kadry, ale w takiej sytuacji nie ma szans na grę. A to dla nas wielka strata, bo w Europie się go boją. Kiedy byłem wiosną w Irlandii, przed meczem pytano mnie tylko o dwie kwestie: czy zagrają Błaszczykowski i Szczęsny? ”

„Adam Nawałka opowiadał mi, że rozmawiał z Wengerem i ten mu powiedział, że Wojtek się zmienił, na treningach broni kapitalnie i już wkrótce wróci do gry. Ale okazało się, że takie rzeczy może opowiadać u cioci na imieninach, bo nie miało to nic wspólnego z prawdą. Wojtek, zapewne po rozmowie z władzami klubu, zadeklarował niedawno, że chce zostać i podjąć rywalizację z Ospiną. I co, nagle wymyślono transfer Čecha?”

Natomiast były bramkarz reprezentacji Jacek Kazimierski uważa:

„Spokojnie, Szczęsny nie stoi na straconej pozycji. Čech bronił świetnie, bo grał w bardzo dobrej drużynie. Ciekawe, czy w QPR też by tak się spisywał. Pamiętam przypadek Van der Sara. W Fulham puszczał po trzy, cztery bramki w meczu, a jak poszedł do Manchesteru United, wyrósł na topowego golkipera. Wszystko więc zależy od tego, barwy jakiego klubu się reprezentuje. Ja już widziałem Czecha popełniającego błędy. Po jednym, dwóch może się okazać, że Wojtek wskoczy do bramki.”

 

Według raportów to jednak Ospina ma odejść z Arsenalu do Fenerbahce .

 

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Jeden komentarz

  1. Cóż, zawsze Wojtek może przeczekać na ławce do czasu aż Petr skończy karierę 😉

Dodaj komentarz

albo