Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Cech: W końcu mogę napisać moją historię w Arsenalu

Cech: W końcu mogę napisać moją historię w Arsenalu

Petr Cech ogłosił, iż był bliski dołączenia do Arsenalu w tamtym dziesięcioleciu.

W ciągu 11 lat czeski bramkarz otrzymał status legendy w Chelsea przez zwycięstwo w 13 ważnych zawodach. Oto jego wypowiedzi:

„Przed wyjazdem do Francji miałem możliwość podpisania kontraktu z Arsenalem, ale miałem tylko 18 bądź 19 lat, ale w tym czasie Czechy nie były jeszcze w Uni Europejskiej”

„Potrzebne było zezwolenie na pracę, które wymagało zagrania 75% spotkań w pierwszym składzie dla reprezentacji. Co w tym czasie było niemożliwe do spełniania. Z tego powodu wyjechałem do Francji.”

„Było kilka drużyn, które były mną zainteresowane, główną z nich był Arsenal. Z powodu Premier League i wielkich klubów byłem bardzo podekscytowany ale niestety to nie był czas dla mnie.”

„Stało się to możliwe później z Chelsea, za co jestem wdzięczny, ale nigdy nie jesteś na to przygotowany w życiu i nigdy nie wiesz gdzie wylądujesz. No i jestem i mam nadzieje iż uda mi się osiągnąć to co osiągnąłem w poprzedniej dekadzie.”

„Jeżeli bym miał zezwolenie, może moja historia byłaby całkowicie inna ale teraz 10 lat i więcej od tego czasu, mogę napisać historię ponownie.”

 

Zapraszamy  do filmu pokazujacego podpisania kontraktu.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Dodaj komentarz

albo