Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Inni o Arsenalu / Steve Bould – Jego pragnienie jest mocniejsze niż kiedykolwiek

Steve Bould – Jego pragnienie jest mocniejsze niż kiedykolwiek

Jako zawodnik a teraz jako asystent managera Steve Bould jest w unikalnej pozycji, jeśli chodzi o Arsene Wengera.

Jako wojowniczy cofnięty pomocnik był częścią pierwszego składu Arsenalu, kiedy mało znany francuz przejął stery 20 lat temu miał niesamowity wpływ na niego, jak również dla reszty drużyny.

– Zmienił naszą dietę oraz to jak jedliśmy. Tylko po małych kawałkach przez cały ten czas – powiedział Bould dla Arsenal Player.

– Rozciągaliśmy się przed meczami i wtedy zrozumieliśmy, iż nie mogliśmy tak żyć, jak było to wcześniej tak jak każdy klub robił to w tym czasie.

– Był w czołówce spotkania i widział zawodników, których ludzie nie widzieli jak Vieira, Petit … znał tych ludzim, którzy w tym czasie nie byli znani. Otwierał oczy wszystkim tym których braliśmy na pokład.

– Za zamkniętymi drzwiami [jako asystent managera] jest to inaczej niż wyobrażałem to sobie jako zawodnik. Świetnie się dogadywaliśmy. Jest cierpliwy w stosunku do każdego i myśle, że wszyscy się czegoś od niego nauczyliśmy niezależnie od naszej pozycji w klubie. On po prostu dużo wie.

Bould będzie zaskoczony, aby ujrzeć powtórkę tego, co dokonał Wenger w ciągu 20 lat, ale powiedział, iż praca przy francuzie jest ciągłym procesem nauki.

– Nie sądze, aby na tym poziomie było to powtórzone, jeżeli mam być z wami szczery – powiedział Dwadzieścia lat temu kto by powiedział, iż dalej tutaj będzie i to jest ogromne osiągnięcie.

– Cierpliwość, wiedza … on ma właściwie wszystko. Pod presją jest niewiarygodnie chłodny wiec po prostu siedzisz, oglądasz i uczysz się od niego. To jest przyjemność dla mnie.

– Ten fakt, iż jest pod ekstremalną presją i jak on się zachowuje … oczywiście, kiedy byłem zawodnikiem, nigdy nie widziałem tej strony. Kiedy drzwi są zamknięte to zmienia się środowisko i jest bardzo cierpliwy do ludzi. Jego wiedza na temat piłki jest ponad wiarę.

– Każdego roku ma to palące pragnienie wygrania. To jest naprawdę niesamowite i wiesz, jeżeli masz to po 20 latach w jakiejkolwiek pracy to jest to coś, co można podziwiać.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

Dodaj komentarz

albo