Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Theo – Moja chemia z Alexisem

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę wieczór. Wielką częścią tego spotkania było połączenie Theo Walcotta z człowiekiem, który wykonał dwie asysty – Alexisem.

Oto jak Theo odbiera rosnącą relację z chilijskim zawodnikiem:

Na temat kombinacji pomiędzy nim i Alexisem…

– To jest dobrego sortu partnerstwo, ale nie tylko to, cała drużyna wydaje się współgrać. Ja i Hector mamy dobre relacje na prawej stronie boiska i dlatego jest dosyć dobrze na prawej stronie.

– Myślę, że cała drużyna ma tendencje do dobrego reagowania i dobrej obrony, a czyste karty pozwalają na wygrywanie spotkań, ponieważ będziemy strzelać mnóstwo bramek. Ta kombinacja pomiędzy mną a Alexisem dobrze wróży, ale to jest oczywiste, że jest nadal bardzo wcześnie w sezonie wiec miejmy nadzieje, że wszyscy będziemy w formie i będzie to dobry bieg.

Na temat chemii z Alexisem…

– Rozpoczęła się naprawdę dobrze. Powrócę do tego spotkania, ale tak, kombinacja pomiędzy mną a nim jest bardzo pozytywna na ten moment. Wydaje się nam, iż bardzo dobrze wiemy, kiedy mamy grać do siebie. Jeżeli on podchodzi blisko ja idę daleko i mamy po prostu ten dobry sort kombinacji.

– Cała drużyna ma tendencje do dobrej wspólnej gry i kiedy stracimy piłkę, każdy próbuje być pierwszy do jej odzyskania. To się rozpoczęło od Alexisa na samym szczycie i to on ustalił tempo dla nas wszystkich i to wydaje się współgrać na ten moment.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Elneny – Uważam, że Arsenal jest moim domem i dam z siebie wszystko

Reprezentant Egiptu odegrał swoją rolę w pierwszych 94 sekundach, dośrodkowując do Alexa Lacazette, który główką ...

Dodaj komentarz

albo