Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Alex Iwobi: Alexis powiedział mi że ją dotknął

Alex Iwobi: Alexis powiedział mi że ją dotknął

Alex Iwobi powrócił z uśmiechem po tym, jak piłka znalazła się w siatce na KCOM Stadium, po tym, jak piłka zmieniła tor lotu odbijając się od nogi Alexisa.

Na temat tego, o co zostało powiedziane pomiędzy nim a Alexisem …

– Na prawdę myślalem, że udało mi się zdobyć bramkę, ale on dalej mówił „dotknąłem ją, dotknąłem ją. Proszę niech to będzie moja bramka”. Na koniec dnia wygraliśmy wiec to tylko się liczy.

Na temat jego formy…

– Kiedy gram, to daje mi pewność siebie z każdym meczem. Jestem podekscytowany nie mogę się doczekać, kiedy zagram. Nie mogę doczekać, aby otrzymać następne minuty na boisku. Również cieszę się piłką i to, co ma dla mnie znaczenie.

Na temat grania obok Alexisa i Walcotta …

– Mają niesamowitą jakość jako zawodnicy. Kiedy z nimi trenuję zawsze się uczę i dalej się uczę. Jestem nadal młody wiec myślę, iż za każdym razem, kiedy gram mam więcej doświadczenia na boisku. Granie z nimi mi pomaga.

Na temat większej bezwzględności Arsenalu …

– Stworzyliśmy tak dużo szans i dominowaliśmy w spotkaniu. Mamy mocny zespół, nie tylko na boisku, ale również na ławce rezerwowych. Mamy mnóstwo jakości wiec będziemy mieć wspaniały sezon.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

5 komentarzy

  1. Mateusz Stepien

    Według mnie zachowanie Sancheza jest mocno nie na miejscu. Powinien potraktować Iwobiego jak młodszego brata. Chilijczykowi mało co potrzebna ta bramka, a Iwobiemu dała by wiele pewności siebie. Tym samym Sanchez odebrał mu trochę wiarę w siebie.

    Brawo Alexis samolubie, który lubi publiczkę…

  2. Krzysztof Śpitalniak

    eee patrzac na asyste do wolcotta nic sobie z tego alex nie zrobil 😉

  3. Widać że Wenger duży wpływ ma na niego skoro mówi już o dużej jakości u Walcotta 😛

Dodaj komentarz

albo