Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nasza strona internetowa / Informacje wewnętrzne / Nabór do redakcji Arsenalnews.pl! Dołącz do naszej ekipy

Nabór do redakcji Arsenalnews.pl! Dołącz do naszej ekipy

Portal tworzony jest z myślą o wyjątkowej społeczności kibiców Arsenalu i dzięki Waszej pomocy będziemy w stanie kontynuować naszą pracę. Arsenalnews.pl zamierza stale się rozwijać i poszukiwać ludzi, którzy będą w stanie dać coś od siebie. 

Na obecną chwilę potrzebujemy ludzi na następujących stanowiskach:

  • Newsman – Tłumaczenie artykułów z zagranicznych stron. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego, jak i polskiego. Jeśli pragniesz ubiegać się o to miejsce, to przetłumacz ten tekst i potraktuj go, jako sprawdzian swoich umiejętności.
  • Redaktor od zapowiedzi przedmeczowych, relacji i komentarzy pomeczowych – Z racji, iż obecnie trwa przerwa w rozgrywkach, możesz napisać zapowiedź lub relację, bądź komentarz pomeczowy jednego ze spotkań Copa America. Jest to tylko luźna propozycja. Masz pełne pole wyboru i możesz przygotować swój tekst na podstawie dowolnego meczu.
  • Felietonista – Chcemy, abyś czuł się bardzo komfortowo na tym stanowisku. Oczekujemy, że dodasz co najmniej dwa artykuły na miesiąc. Wymagana jest bardzo wysoka znajomość języka polskiego, lekki styl pisania i przede wszystkim masz prawo do własnego zdania. Teksty nie muszą być zawsze o Arsenalu, ale chcemy by nie wychodziły poza Premier League.
  • Korektor – Jak wiadomo, błędy w pisowni przydarzają się każdemu. Dlatego, by utrzymać wysoki poziom publikowanych tekstów, poszukujemy osoby, która będzie w stanie nad tym zapanować. Wymagana jest również bardzo wysoka znajomość języka polskiego.

 

Oferujemy wspaniałą atmosferę, świetne warunki pracy i niezapomniane wrażenia. Wszystkie zgłoszenia kierujcie na adres: redakcja@arsenalnews.pl

 

Pozdrawiamy i czekamy na Wasze odpowiedzi.

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Zarabiaj na portalu ArsenalNews.pl

Firma  Magic-IT właściciel portalu ArsenalNews.pl ogłasza rekrutacje na poniższe stanowiska. W rekrutacji mogą uczestniczyć osoby ...

Dodaj komentarz

albo