Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Felietony / Felietony o piłce / Freddie Ljungberg zastąpi Thierryego Henry?

Freddie Ljungberg zastąpi Thierryego Henry?

Arsenal po zakończeniu współpracy z Thierrym Henrym, który do niedawna trenował drużynę U-18 zmuszony jest znaleźć nowego trenera na jego miejsce. Pierwszy w kolejce był Tonny Adams, który vzrezygnował z oferty podejmując się prowadzenia szkółki w Chinach. Dalej na celowniku pojawił się Freddie Ljungberg. 

Szwed swoją karierę zakończył stosunkowo niedawno, bo w 2014 roku. Od jakiegoś czasu intensywnie promuje Arsenal, wziął nawet udział w kampanii reklamowej pokazującej kibiców Arsenalu na wszystkich kontynentach. Legendarny zawodnik na pewno sprawdziłby się w roli trenera drużyny U-18. Dla tak młodych zawodników obecność Freddiego na boisku na pewno byłaby bardzo motywująca. Szwed w przeciwieństwie do Thierryego Henry na pewno poświęci się swojej pracy w 100%, pytanie tylko czy w ogóle do tego dojdzie. Wszystko wskazuje na to, że tak, jednak na oficjalne potwierdzenie tej informacji musimy jeszcze poczekać.

źródło: goal.com

 

O Paweł Królicki

Zobacz również

Brexit a Premier League?

W ostatnich tygodniach Wielka Brytania kojarzy nam się już tylko z Brexitem. Ekonomiczne skutki tej decyzji ...

Dodaj komentarz

albo