Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Ankiety / Oceny pomeczowe / Arsenal 3:1 Chivas – Holding z pierwszym golem.

Arsenal 3:1 Chivas – Holding z pierwszym golem.

Po wygranej nad drużyną RC Lens i MLS All-Stars Arsene Wenger postanowił kontynuować zwycięską passę. Arsenal pewnie pokonał zespół Chivas Guadalaraja a młodzi po raz kolejny poprowadzili Arsenal do zwycięstwa w przedsezonowych przygotowaniach.

Granit Xhaka rozpoczął mecz w wyjściowej jedenastce, jednak to nie on przykuł uwagę wszystkich na stadionie. Ta rola przypadła  młodemu obrońcy – Robowi Holdingowi, który na początku pierwszej połowy wyprowadził Arsenal na prowadzenie. Anglik dołożył  nogę do podania od Caluma Chambersa i tym samym zdobył swojego pierwszego gola dla nowej drużyny. Holding jest w Arsenalu zaledwie od kilkunastu dni, ale przez ten krótki czas zdążył pozwolić nam sądzić, że Arsene Wenger za jedyne 3 miliony funtów zdołał sprowadzić na prawdę solidnego młodego obrońcę.

Na kilka minut przed końcem pierwszej połowy swoją wartość postanowił udowodnić Alex Oxlade-Chamberlain, który zdobył gola po pięknej indywidualnej akcji. Anglik w ostatnim sezonie miał problemy ze swoją formą i walczy o odzyskanie zaufania menadżera. Tak piękną bramką na pewno bardzo się do tego przybliżył.

Druga połowa należała dzisiaj znowu do Chuba Akpoma. Anglik w kolejnym juz z rzędu spotkaniu idealnie wyczuł moment wychodzącego podania. Napastnik ruszył do piłki i gdy tylko do niej dobiegł huknął w światło bramki. Wszystko wskazuje na to, że Akpom nie spędzi tego sezonu na wypożyczeniu.

W końcówce spotkania gracze Chivas nie mając już nic do stracenia „przycisnęli” nieco drużynę Arsena Wengera. Poskutkowało to rzutem karnym podyktowanym po nieudanej interwencji Mathieu Debuchyego. Do wykonania jedenastki podszedł Chelo i pewnie pokonał Martineza.

W meczu nie zabrakło polskiego akcentu. Na boisku w 56 minucie pojawił się Krystian Bielik, który w kolejnym spotkaniu z rzędu bardzo solidnie zareprezentował się na środku obrony.