Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Bez kategorii / Alex Oxlade-Chamberlain – All-Stars zazwyczaj nie przegrywają takich spotkań

Alex Oxlade-Chamberlain – All-Stars zazwyczaj nie przegrywają takich spotkań

Alex Oxlade-Chamberlain wypowiedział się dla Arsenal Media po zwycięskim meczu nad MLS All-Stars.

Na temat gry …

– To było znacznie większe, niż myślałem że będzie. Dopiero teraz zrozumiałem co tutaj oznacza tydzień z All-Star. Słyszymy o tym w NBA czy w NFL, ale nigdy nie widziałem MLS. Dla nas, bycie częścią tego wydarzenia, było naprawdę miłe. Przed meczem, to była wielka okazja , mieli w swojej drużynie paru świadkowej klasy zawodników i to był zaszczyt grać na tym samym boisku. To była naprawdę wieka okazja i wspaniałe spotkanie przedsezonowe.

Na temat wyjątkowości grania z All-Stars …

– To jest coś dobrego, aby grać przed ludźmi, którzy chcą cię zobaczyć grającego tak dobrze jak tylko potrafisz. Niektóre spotkania przedsezonowe mogą być troszkę wolniejsze w ciepłe dni i czasami tak było. Jednak w tym samym czacie, można było zobaczyć ostrą piłkę, oraz szybkie podania. Tak się zawsze zdarza przy tego typu zawodnikach. Takie spotkania jak to są dobre dla nas, aby podbudować się do Premier League.

Na temat zwycięstwa nad All-Stars …

– Kiedy sędzia odgwizdał karnego, usłyszałem od jednego z zawodników z ich drużyny – „Sędzio, to jest mecz MLS All-Star, dlaczego chcesz to nam zniszczyć?”. Popatrzyłem na niego i pomyślałem – „Nie często przegrywacie takie mecze, prawda?”. Wyglądało to tak jakby myśleli, że wszytko będzie ustawione tak, aby wygrali ale my tu przybyliśmy aby wygrać. Manager chciał abyśmy dobrze zagrali ten mecz i uzyskali właściwy rezultat. Musimy przywyknąć do wygrywania. To był dla nas dobry przeciwnik i chcieliśmy nad nimi górować. Jesteśmy szczęśliwy, że udało nam się to wykonać, ale ważniejsze niż to jest posiadanie dobrej formy. Nie było tak jak zazwyczaj u nas, ale było ciężko. Myślę, że Rob i Granit byli wspaniali. Niektórzy z młodych zawodników również, a wiec wracamy do tego co wcześniej, to był pozytywny dzień dla nas.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Szybkie pytania do Zech’a Medley’a

Nadszedł czas na zadanie kilku szybkich pytań do Zech’a Medley’a. Największy wpływ na twoją karierę? ...

Dodaj komentarz

albo