Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Bez kategorii / Kościelny – „Nowi zawodnicy wzniosą Arsenal na wyższy poziom”

Kościelny – „Nowi zawodnicy wzniosą Arsenal na wyższy poziom”

Arsenal pozostaje bez tytułu mistrzowskiego już od 2004 roku, jednak Laurent Kościelny wierzy, że nowe transfery wzmocnią drużynę i zrobią różnicę na boisku. 

– „Tak, to wielkie rozczarowanie. Zakończyliśmy sezon na drugim miejscu. Patrząc na jego przebieg mamy czego żałować. W tym roku mieliśmy środki, żeby rywalizować o tytuł. Byliśmy jednak nie wystarczająco konsekwentni, szczególnie w lutym i marcu, kiedy wygraliśmy zaledwie kilka meczy i straciliśmy dużo punktów.”

– „To było ciężkie, ale musimy być pozytywnie nastawieni na nowy sezon, wyciągnąć wnioski i zacząć od nowa. Nowi zawodnicy pomogą nam wznieść się na wyższy poziom i grać bardziej konsekwentnie.”

W udzielonym wywiadzie Laurent odniósł się również do sytuacji, w której znalazł się menadżer Arsenalu, notując kolejny kiepski sezon w swojej karierze.

– „Boss jest w klubie od wielu lat, myślę, że zawdzięczamy mu bardzo wiele. Przynajmniej ja tyle mu zawdzięczam. Mam do niego wielki szacunek jako menadżera i człowieka. Rozumiem frustrację fanów, ale Arsene zrobił dla klubu wspaniałe rzeczy. Pomógł urosnąć temu klubowi, dzisiaj mamy piękny stadion, nasze obiekty są niesamowite. To wszystko jest dla nas, dla zawodników, aby pomóc nam w zdobyciu tytułu.”

– „Myślę, że Arsene jest bardzo dobrym trenerem i ciągle jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim stanowisku.” – zakończył Laurent

źródło: FourFourTwo

O Paweł Królicki

Zobacz również

Szybkie pytania do Zech’a Medley’a

Nadszedł czas na zadanie kilku szybkich pytań do Zech’a Medley’a. Największy wpływ na twoją karierę? ...

Dodaj komentarz

albo