Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Bez kategorii / Wenger – Moja rada dla nowych menadżerów

Wenger – Moja rada dla nowych menadżerów

Arsene Wenger stwierdził, że stworzenie ujednoliconego środowiska pracy powinno być rzeczą absolutnie kluczową dla nowych menadżerów.

Franscuski menadżer zbliża się do 20 rocznicy swojego przybycia do Arsenalu. Przez ten czas zdołał pomóc rozpocząć swoją karierę wielu młodym menadżerom, z tej też okazji udzielił wywiadu skierowanego głównie do nich:

– „Myślę, że w naszej pracy, na samym początku najważniejsze jest mieć pozytywne nastawienie do ludzi. Musisz być optymistą odnośnie ludzkiej natury, bo jeśli nie, to szybko wpadniesz w paranoje i nie ma tutaj znaczenia jak dobry jesteś. To bardzo ważne, ponieważ zdarzają się wzloty i upadki.”

– „Zawsze doradzam młodym menadżerom, aby sprawdzili środowisko do którego chcą dołączyć, sprawdzili zapisy w swoich kontraktach oraz czy ich obowiązki są jasno zdefiniowane. To praca w której trzeba być silnym. Jeśli twój kontrakt nie jest odpowiednio przygotowany i twoje obowiązki są niejasne, można wpaść w konflikt wewnątrz klubu.”

– „Futbol jest zupełnie inny jeśli jesteś zjednoczony z klubem. Jeżeli tak nie jest, to po prostu nie masz szans. Musisz więc się upewnić, że środowisko w którym pracujesz jest dla Ciebie odpowiednie oraz, że będziesz dbał o ludzi, którzy z Tobą pracują.”

– „Bądź silny w tym w co wierzysz, bądź gdy nadejdą porażki. Częścią tej pracy jest zdolność do przetrwania rozczarowań. Nie jesteś w stanie przejść swojej kariery bez wielkich rozczarowań.”

– „To są momenty, w których czeka cię największy sprawdzian, kiedy musisz się otrząsnąć i szybko sprowadzić drużynę na odpowiedni tor.” – zakończył Wenger

O Paweł Królicki

Zobacz również

Szybkie pytania do Zech’a Medley’a

Nadszedł czas na zadanie kilku szybkich pytań do Zech’a Medley’a. Największy wpływ na twoją karierę? ...

Dodaj komentarz

albo