Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Koscielny wstawia się za Wengerem

Koscielny wstawia się za Wengerem

Laurent Koscielny w wywiadzie dla Sky Sports stanął w obronie swojego trenera i stwierdził, że Arsene Wenger wciąż jest osobą, która poprowadzi Arsenal do tytułów.

Ostatnio w podobnych słowach wypowiadał się także Mesut Özil twierdząc, iż Francuz był głównym powodem, dla którego ten przeniósł się do północnego Londynu.

– Jest już w klubie tyle lat, że banery na trybunach nie są dla niego czymś nowym. Jest bardzo opanowany. Wie, ile zrobił dla klubu i nasz trener wciąż jest facetem, który nam pomaga i być może z odrobiną szczęścia uda nam się zdobyć mistrzostwo.

– Potrafię zrozumieć frustrację kibiców, bowiem nie wygraliśmy tytułu od wielu lat. Za każdym razem próbujemy zdobyć to trofeum.

– Jednakże nie da się wszystkiego kontrolować. Klub musi pogodzić się z kontuzjami i okresem słabszej formy.

– Wciąż jest mała, lecz matematyczna szansa na mistrzostwo. Pozostało nam już tylko wygrać wszystkie pozostałe mecze – zakończył.

 

Źródło: Sky Sports

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

Dodaj komentarz

albo