Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Wenger: Welbeck daje nam wiele opcji

Wenger: Welbeck daje nam wiele opcji

Arsene Wenger wierzy, że Danny Welbeck jest w stanie wpłynąć na wyniki Arsenalu w końcowej fazie Premier League. Reprezentant Anglii w ostatnim meczu z Evertonem wpisał się na listę strzelców i ponadto od czasu wyleczenia kontuzji pokazuje się z bardzo dobrej strony.

– Może grać na skrzydłach, jak i na środku ataku, więc mogę go wystawiać zamiast Giroud lub obok niego. To właśnie daje nam wiele opcji. Tęskniliśmy za nim przez te 9 miesięcy.

– Wierzę, że jest w stanie zrobić różnicę.  Miałem wiele wątpliwości, czy wystawić go na mecz z Evertonem, bowiem jego problemy z kolanem nie są w pełni załatwione.

– Musimy być z nim ostrożni, ale wystawiając go wiedziałem, że to dla nas być albo nie być w kwestii mistrzostwa. Wiem, że drużyna daje z siebie wiele od początku sezonu. Wiem, ile ich to kosztuje i chcę im to wynagrodzić.

– Przeszliśmy przez cieżki okres i teraz podejdziemy do sprawdzianu, czy potrafimy to przetrwać. Kiedy widzę, ile z siebie dają każdego dnia, to ta drużyna zasługuje na szacunek – zakończył Wenger.

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

2 komentarze

  1. Bartosz Słowik

    Kogos do pomocy Welbeckowi a Giroud niech sb szuka innego klubu..

Dodaj komentarz

albo