Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Wenger po meczu z Evertonem

Wenger po meczu z Evertonem

O Alexie Iwobim…

– Jest inteligentnym chłopakiem, który pasjonuje się grą i chce poszerzać swoje umiejętności. Jest również bardzo skromny i ma dopiero 19 lat. Przebywa u nas od 8. roku życia. Widziałem, co robił na treningach i w meczach przedsezonowych i podobało mi się to, co robił. Potem, zaczął się szybko rozwijać, kiedy przebywał z pierwszym składem. Miesiąc, po miesiącu stawał się coraz lepszy i dlatego właśnie włączyłem go do wyjściowego składu.

O występie w pierwszej połowie…

– Nasza gra opierała się na szybkości i mobilności, włączając w to ofensywny sty; gry. Staraliśmy się zachować balans, a wiadomo, że często niełatwo o to. Nie zapominajmy też, że niektórzy niemal przez cały sezon byli wyłączeni z gry, jak Danny Welbeck. Iwobi dopiero przedziera się do pierwszego składu. Elneny’ego kupiliśmy w styczniu, a bardzo szybko zaaklimatyzował się do naszej drużyny. To oni dali nam równowagę, by grać w piłkę tak, jak chcieliśmy. W Anglii ciężko znaleźć dobre wytłumaczenie z występu, bo jeśli przegrasz, to skazują Cię na pożarcie. Nie jesteśmy tak źli, jak ludzie mówili, ale w sporcie zdarzają się sukcesy i porażki. Idźmy naprzód i walczmy do końca sezonu. Dziś byliśmy przyparci do muru i bardzo dobrze odpowiedzieliśmy. Jestem zadowolony, że zrobiliśmy to w taki sposób, gdyż wcześniej charakter moich piłkarzy był kwestionowany. Wiedzieliśmy, że jeśli dzisiaj nie wygramy, to możemy zapomnieć o mistrzostwie, więc był to dla nas test psychologiczny.

O wyścigu po mistrzostwo…

– Nie wykluczam nas z niego. Matematycznie, wciąż mamy szansę. Ponadto mamy zaległy mecz na własnym boisku. Nie jesteśmy główną potrawą, ale jeśli w siebie nie uwierzymy, to nikt nie zrobi tego za nas. Nawet jeśli środowisko nas otaczające jest sceptyczne, to i tak musimy robić to, co potrafimy najlepiej w każdym meczu. Musimy być pokorni i walczyć, tak jak dziś. Wtedy wszystko może się wydarzyć. Potrzebujemy serii dobrych występów, jednak na wyniki innych nie mamy wpływu.

Na temat Özila…

– To problem z kostką, ale wygląda to na kopniaka, a nie coś poważniejszego.

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

Dodaj komentarz

albo