Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Özil: Musimy zachować zimną krew na Camp Nou

Özil: Musimy zachować zimną krew na Camp Nou

Mesut Özil jest zdania, że jego koledzy muszą być bardzo skoncentrowani i klinicznie wykańczać wszystkie możliwe akcje, aby przejść do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Jak wiemy, drużyna Arsene Wengera pierwszy mecz przegrała 2-0 na Emirates Stadium. Özil, który podczas swojego pobytu w Realu pokonywał już Barcę twierdzi, że Kanonierzy muszą zaprezentować pełną gamę swoich możliwości, by myśleć o uczynieniu czegoś wspaniałego.

– Musimy tam wyjść i uwierzyć w samych siebie. Widzieliśmy jak grają i jeśli zagramy tak, jak przez pierwsze 20 minut w pierwszym meczu i strzelimy gola w pierwszej połowie, to jesteśmy w stanie przejść dalej.

– Grałem tam już wcześniej. Będzie głośno, a kibice będą wspierali swój zespół. Naszym celem jest zagranie po swojemu. Grunt to uwierzyć w siebie.

– Jeśli tak uczynimy i wykorzystamy nadarzające się okazję to uczynimy to. Nie może być jednak tak jak ostatnio, że zaprzepaściliśmy kilka szans na strzelenie bramki. Musimy zachować zimną krew. Jeśli nadarzy się okazja, to będziemy musieli ją wykorzystać przeciwko tak wielkiej drużynie.

– Każdy gracz wie, że przeciwko największym klubom musimy pokazywać nasze umiejętności. Każdy gracz chce grać przeciwko najlepszym, więc mamy szansę, by awansować dalej.

– W piłce wszystko może się zdarzyć. Nasz cel to wygrać.

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

7 komentarzy

  1. Mateusz Stepien

    3 asysty Ozila i będę zadowolony z meczu nawet jak będzie 5-3

Dodaj komentarz

albo