Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Pokonać hiszpańskiego Goliata – czyli Barcelona vs Arsenal

Pokonać hiszpańskiego Goliata – czyli Barcelona vs Arsenal

Przed Kanonierami ciężki mecz z Katalończykami. Mecz jak niektórzy mówią jest nie do wygrania na stadionie Camp Nou. Jednak wierni kibice Arsenalu dalej wierzą w to, że nasza drużyna dokona niemożliwego. Kanonierzy pokazali to choćby w fazie grupowej.

Niestety trzeba brać poprawkę na to, że ostatnio przegraliśmy z Watford, a i w Premier League nie idzie nam najlepiej. Większość kibiców jednak pogodziła się, z tym że jest to prawdopodobnie ostatni mecz the Gunners w tym sezonie Ligi Mistrzów. Wygrana Arsenalu na tym stadionie jest bardzo ważna, jeżeli chcemy usłyszeć, iż pierwsze miejsce w Premier League jest do naszej dyspozycji. Tu już nie chodzi o to, aby przejść dalej w Lidze Mistrzów, ale o to, aby przywrócić nadzieje. Pokonanie Barcy na własnym stadionie byłoby idealną odpowiedzią. Nie jest ważne, jaki będzie wynik ważne, aby wygrać, a jak mamy przegrać to przegrajmy z klasą pokazując to, co najlepsze w Angielskiej piłce. Ten mecz to walka Dawida z Goliatem, a ta wygrana Dawida uciszyłaby każdego fana kanonierów i zamknęła by usta niejednemu trolowi.

 

Przewidywany wynik: sercem 0:2, rozumiem 3-1 .

Mecz odbędzie się 16.03.2016 o godzinie 20:45.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

6 komentarzy

  1. Bartosz Słowik

    Jak Giroud bedzie w pierwszym skladzie to wybaczcie ale nie ogladam szkoda nerwow

Dodaj komentarz

albo