Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Wenger: Elneny dowiódł, że jest gotowy

Wenger: Elneny dowiódł, że jest gotowy

Arsene Wenger twierdzi, że Mohamed Elneny już zdążył udowodnić, że jest gotowy na kolejne mecze Arsenalu, w tym na spotkanie ćwierćfinału Pucharu Anglii z Watford.

– Wygląda na gotowego do gry. Próbuję wiele sposobów, by wprowadzić równowagę w naszej grze. Na ten moment uważam, że Elneny radzi sobie w środku pola.

– Mamy Flaminiego, Coquelina, którzy także potrafią zagrać na tej pozycji. Ciągle to pokazują. Oczywiście zawsze można wprowadzić zmiany, jeśli mecz tego wymaga. Teraz każde spotkanie będzie inne.

– W naszym zawodzie, by zabłysnąć w następnym meczu trzeba ciężko o to walczyć. Jeśli dobrze zaczynasz, to unikasz problemów, a jeśli przydarzają się beznadziejne wyniki, to nie ma czasu na rozpaczanie nad nimi, tylko trzeba przywrócić wiarę drużyny we własne umiejętności. Chcemy do tego dążyć i każdy ma tu szansę zaprezentować, jak dobry jest.

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

Dodaj komentarz

albo