Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z boiska / Arsene Wenger po meczu z Hull City

Arsene Wenger po meczu z Hull City

Arsene Wenger spotkal się z mediami po wygranym meczu z Hull. Oto co moglismy od niego uslyszeć.

Na temat przeprowadzonych zmian …

– Straciliśmy dwóch środkowych obrońców, a kiedy grasz na wyjeździe, to nie jest to czymś prostym, z czym można sobie poradzić. Graliśmy całkiem nieźle, ponieważ Monreal przeszedł bardziej jako centralny obrońca, gdzie grał czasami przez ostatni rok. No i Chambers został przesunięty. Myślałem, że będą dobrze współpracować.

Na temat kontuzji zawodników …

– Mertesacker ma przecięty łuk brwiowy i wydaje się być zamroczony. Gabriel ma problem z pachwiną a Ramsey ma problemy z udem. Dla mnie najbardziej poważną kontuzją jest kontuzja Ramseya. Ma problem z udem i myślę, że naderwał mięsień.

Na temat zwycięstwa …

– W sobotę mieliśmy wielki mecz i jestem całkiem zaskoczony, jak odpowiedzieliśmy w tym meczu. Patrząc na całokształt wierze, że nie zawsze potrzebujemy być pewni siebie, możemy grać dobrze, kiedy nasza pewność siebie nie jest na najwyższym poziomie. Nasza praca to gra i wierze w to, że mamy wspaniałego ducha drużyny i pokazaliśmy to ponownie w tym meczu.

Na temat bramek Giroud …

– Giroud nie miał żadnej bramki od pewnego czasu, a dzisiejsze bramki na pewno mu pomogą. Zeszłej nocy został on ojcem i to na pewno dodało mu euforii. Bardzo dobrze, że Walcott również strzelił.

Czy miał zamiar dać wolne Giroud …

– Myślałem o tym.

Czy Giroud chciał zagrać …

– Na sam koniec myślę że to ty, podejmujesz decyzje i masz nadzieje, że podejmujesz właściwą. Podjąłem decyzję, aby nim zagrać i on, również chciał to zrobić tak jak każdy zawodnik. To jest całkiem normalne. Ludzie czasami są zaskoczeni, że zawodnicy chcą zagrać, ale wierz mi, nie będziesz grał na tym poziomie, jeżeli nie będziesz chciał grać.

O bramkach, których potrzebował Walcott i Giroud…

– Jak bardzo ich potrzebowali? Tak bardzo, jak to tylko jest możliwe.

Jakie znaczenie dla niego ma FA Cup …

– Znasz kogokolwiek, kto wygrał go więcej niż ja? Masz odpowiedź.

Na temat niedzielnego meczu …

– Będziemy oceniać sezon po sezonie. Jestem zaskoczony, że tak wiele ludzi chce oceniać tak wcześnie. Oceńcie sezon po sezonie. My się nie poddamy w jego trakcie i zobaczycie to w przyszłych tygodniach. Myślę, że klub był w znacznie gorszych pozycjach niż dzisiaj.

Na temat meczu z Barceloną, który odbędzie się w następnym tygodniu …

– To, co się liczy w piłce to następny mecz. A następny to spotkanie z Watford w niedzielne popołudnie.

O rozegraniu meczu w niedziele, a nie w sobotę …

– Bardzo chciałbym zagrać w sobotę, ale nie mamy wpływu na grafik i nie otrzymamy żadnej przysługi, tak więc wszyscy będą szczęśliwi w Anglii.

Na temat tego czy FA powinno dać troszkę więcej czasu na odzyskanie sił dla drużyn, które grają w Champions League …

– Nie jest to dla ciebie, aby to zrobić, lecz dla nas. Sprzedajemy piłkę nożną i dajemy mediom możliwość dyktowania czasu, ponieważ my bierzemy za to pieniądze, wiec nie będę narzekał. Wole patrzyć na zewnątrz.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: CSKA Moskwa vs Arsenal

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 12 kwietnia 2018 o godzinie 21:05 Transmisja w ...

Jeden komentarz

  1. Mateusz Stepien

    UUUU Papa martwi się o Ramseya. Siwy obudź się mamy bardziej cennych zawodników. Co się dzieje z Cazorlą?

Dodaj komentarz

albo