Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nasza strona internetowa / Informacje wewnętrzne / Raport zdrowotny przed meczem z Hull City

Raport zdrowotny przed meczem z Hull City

Arsene Wenger spotkał się dziś z mediami i postanowił przedstawić najświeższy raport zdrowotny przed powtórkowym meczem w ramach FA Cup, gdzie Arsenal podejmie Hull City. Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 0-0 na Emirates Stadium.

O drużynie…

– Straciliśmy tylko Coquelina, ze względu na jego czerwoną kartkę, a poza tym cała reszta wydaje się być dostępna. Muszę zobaczyć jeszcze, jak dziś zawodnicy będą regenerować swoje siły, ale ogólnie będzie to ten sam skład, co z Tottenhamem, a dodatkowo do kadry włączony zostanie Alex Iwobi.

O Petru Cechu…

– Jego prześwietlenia wyszły lepiej, niż oczekiwałem, ale wciąż będzie cztery tygodnie poza grą. Tak więc wróci do składu po przerwie reprezentacyjnej.

O Laurencie Koscielnym…

– Mecz z Hull to może być dla niego za wcześnie. Możliwe, że mógłby być dostępny na weekend, ale to i tak może być za szybko.

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Zarabiaj na portalu ArsenalNews.pl

Firma  Magic-IT właściciel portalu ArsenalNews.pl ogłasza rekrutacje na poniższe stanowiska. W rekrutacji mogą uczestniczyć osoby ...

2 komentarze

  1. Mateusz Stepien

    Trochę się obawialem o Ospinę, bo w meczu z kogucikami troszkę narzekał na różne bóle. Dobrze, że zagra ale wyeliminowanie Ospiny oraz Petra Cecha byłoby bardzo niebezpieczne dla nas ponieważ Szczęsny jest na wypożyczeniu.

Dodaj komentarz

albo