Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Coquelin: Przepraszam za czerwoną kartkę

Coquelin: Przepraszam za czerwoną kartkę

Francis Coquelin przeprosił kibiców Arsenalu, po tym jak w beznadziejny sposób zarobił drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną w derbach północnego Londynu z Tottenhamem.

Chwilę po tym zdarzeniu w drugiej połowie, to Spurs objęły prowadzenie 2-1, a Francuz dodaje, że odczuł ulgę na wieść, że drużyna nie przegrała, bowiem to w 76. minucie Alexis Sanchez strzelił wyrównującą bramkę.

– Naprawdę nie widziałem bramki, ponieważ byłem w szatni, ale ktoś przyszedł i powiedział mi, że zdołaliśmy wyrównać. Wówczas poczułem ulgę. Nie chciałem, byśmy dzisiaj przegrali, gdyż przy wyniku 1-0 wydaje mi się, że radziliśmy sobie świetnie. 

– Punkt jest dla nas dobry, a sam wynik pozytywny. Naprawdę przepraszam wszystkich kibiców za czerwoną kartkę. Gdybyś nadal grali 11 na 11, to moglibyśmy wygrać to spotkanie. Czerwona kartka zmieniła jednak grę. Przepraszam klub, drużynę i wszystkich kibiców za to. 

– Wówczas myślałem, że trafię w piłkę, gdy wykonywałem ten wślizg. Stało się inaczej i dlatego zostałem odesłany. Dotknąłem go i sędzia dał mi drugą żółtą kartkę. 

– Koniec końców, to dla nas cenny punkt i miejmy nadzieję, że będzie istotny w dalszej walce o mistrzostwo. 

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

Dodaj komentarz

albo