Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Bez kategorii / Wenger po derbach z Tottenhamem

Wenger po derbach z Tottenhamem

O pokazaniu charakteru przez Arsenal…

– Czuję, że to właśnie zrobiliśmy. Zaprezentowaliśmy dobry występ i charakter i jestem z tego powodu dumny. Musieliśmy zmierzyć się z wielką przeszkodą, ponieważ nie mogłem zobaczyć, czy w grze 11 na 11 stracilibyśmy punkty. Najpierw przy wyniku 1-0 dla nas straciliśmy zawodnika, a następnie dwie bramki. Nie potrafiliśmy się zgodzić na przegranie tego meczu. W ataku zawsze wyglądaliśmy groźnie.

O czerwonej kartce Coquelina…

– Nie miałem zbyt wiele do powiedzenia mu po tym wślizgu. Popełnił błąd i doskonale o tym wie. Podczas przerwy ostrzegliśmy go przed tego typu sytuacją i jednak nastąpił błąd. Chciał zrobić dobrze, lecz wykonał spóźniony wślizg i został odesłany do szatni. Nie ma nawet nad czym dyskutować. Mogę natomiast rozpatrywać sytuację, w której to Dier nie został wyrzucony. Nie potrafię tego zrozumieć.

O tym, czy jest zawiedziony Coquelinem…

– Nie. Zawiedzenie, to zbyt duże słowo. Popełnił błąd i musi się szybko na nim nauczyć, ponieważ na tym poziomie, 100% zaangażowanie w pojedynakch i kontrola nad nim jest niezbędna.

O tym, czy Arsenal wciąż liczy się w walce o mistrzostwo…

– Nie wiem, ponieważ nie mam pojęcia, co o tym powiedzieć. Każdy traci punkty, więc zobaczymy co stanie się przez ten weekend. Myślę, że powinniśmy bazować na dzisiejszym występie i grać na podobnym poziomie do końca sezonu i wówczas mielibyśmy szansę.

O najlepszej szansie, jaką mieli…

-Nie wiem. Może tak było. Rok temu nie mieliśmy szans, a w tym nie mam pojęcia. Trzy albo cztery lata temu byliśmy w wyścigu. Dziś jakość drużyny, jej duch i balans były właściwe. Groźnie wyglądaliśmy w ataku, byliśmy zorganizowani w pomocy i w obronie dobrze poruszaliśmy się z piłką. To był solidny występ.

O Alexisie…

– Zaliczył wielki występ. Liczę, że da mu to potrzebną pewność siebie i zachętę do pracy, a sam gol sprawi, że nieco odetchnie. Ogólnie, to będzie mu się grało lżej.

O tym, dlaczego Dier nie dostał ostrzeżenia…

– Nie wiem.

O arbitrze…

– Myślę, że sędzia równie dobrze powinien pojawić się pokoju od konferencji pomeczowych. Skoro my jesteśmy kwestionowani, to oni również powinni być. Może on odpowiedziałby na Twoje pytanie.

O presji…

– Presja od naszych kibiców jest nieustająca i znajduję się w takiej pozycji, by Ci o tym powiedzieć. Musimy się z tym pogodzić. Znów musimy przystąpić do wyścigu. We wtorek wieczorem gramy ważny mecz i wtedy zobaczymy, na czym przyjdzie się nam skupić. Czy na Premier League, czy na FA Cup. Chcemy wygrywać wszystkie mecze.

O wyścigu po mistrzostwo w zeszłym roku…

– Zobaczymy, jak będzie teraz. Leicester gra w Watford i jeśli wygrają ten mecz, to tylko umocnią swoją pozycję. Na razie znajdujemy się w pozycji, gdzie nie wszystko zależy od naszych wyników, ale od drużyn takich Leicester – owszem.

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Szybkie pytania do Zech’a Medley’a

Nadszedł czas na zadanie kilku szybkich pytań do Zech’a Medley’a. Największy wpływ na twoją karierę? ...

Jeden komentarz

  1. Bartosz Słowik

    Oby nie bazowac na dzisiejszej obronie …

Dodaj komentarz

albo