Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Pomeczowa wypowiedź Arsene Wengera: Arsenal vs Swansea City

Pomeczowa wypowiedź Arsene Wengera: Arsenal vs Swansea City

Arsene Wenger spotkał się z mediami po meczu z Swansea City. Oto co moglismy odniego osłyszeć.

Na temat rezultatu …

– To była bardzo pechowa porażka, ponieważ stworzyliśmy mnóstwo szans. Mieliśmy pecha na końcu spotkania a oni mieli tylko dwa strzały w światło bramki i oba zakończyły się zdobyciem punktów. To jest bardzo rozczarowujący rezultat. Zawodnicy są w nie najlepszym nastroju, ale odpowiemy na ten wynik.

Na temat problemu z pewnością siebie …

– Trochę na to wygląda.

Na temat tego, jak ma zamiar naprawić ten problem przed derbami północnego Londynu …

– Skupimy się na swojej robocie i powrócimy przypominając sobie o tym, że również posiadamy jakość. Oczywiście musimy to dobrze przeanalizować i odbić się na dobre tory. Mamy wielki mecz za 3 dni.

O tym, czy obawia się tego, iż podium w lidze się oddala…

– Na ten moment martwię się o nasze rezultaty. Właśnie utraciliśmy trzy mecze, a to jest zawsze bardzo rozczarowujący moment w drużynie. Na ten moment nie marzymy. Musimy podchodzić realistycznie i powrócić do tego, co robimy dobrze w podstawach.

Na temat Petra Cecha …

– Miał kłopoty. Przed meczem miał mały problem z pachwiną i myślę, że troszkę się z tym męczył tego wieczoru.

Na temat jego kontuzji …

– Nie zagra w sobotnim meczu.

Na temat jego zastępstwa …

– Kompletnie ufam Ospinie

Jak poważna jest kontuzja Petra Cecha …

– Jeszcze nie wiem, zobaczymy. To problem mięśniowy łydki i nie wiem na jak długo zostanie przez to wyeliminowany.

Na temat Laurenta Koscielnego .. 

– Ma podobnie problem z łydką. Nie zagra w sobotnim meczu.

Na temat wymiany Welbecka za Campbella …

– Campbell nie grał przez jakiś czas i zaczął się męczyć. Grał przeciwko bardzo młodym lewym obrońcom i pomyślałem, że Welbeck mógłby im sprawić trochę problemów ze swoimi wbiegami od tyłu. Takie decyzje nie oznaczają, iż Campbell się nie sprawdził. Myślę, że grał całkiem nieźle tego wieczoru. Myślę również że było miejsce na flankowanie które mogło być bardzo groźne.

Na temat atmosfery …

– Nie wiem. Skup my się na naszej pracy i zignorujmy to. Musimy przywrócić fanów na naszą stronę. Myślę, że fani byli gotowi nas wesprzeć tego wieczoru. I byli w tym całkiem nieźli. Zbladliśmy w tym meczu i mogliśmy to zobaczyć w ostatniej części gry, kiedy mieliśmy braki w tworzeniu groźnych sytuacji.

Na temat wyścigu po tytuł …

– Nie wiem. To jest bardzo trudne, ponieważ każdy utracił punkty. Na ten moment wierze, że musimy przywrócić pozytywne rezultaty, aby rozmawiać o trofeum. To jest bardzo trudne do przewidzenia. Manchester City przegrał, Tottenham przegrał. To jest bardzo trudne, aby przewidzieć co się będzie dziać w lidze.

Na temat tego czy Arsenal dalej może wygrać ligę …

– Skup my się na wygraniu następnego spotkania i dzisiejszego wieczoru nie rozmawiajmy o tytule. Nie jestem w nastroju, aby o tym dzisiaj mówić. To jest wielkie rozczarowanie i musimy to przełknąć i potrzebujemy się odbić.

Co dolega Kościelnemu …

– Pachwina.

 

Źródła: Arsenal.com

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

7 komentarzy

 1. Bartosz Słowik

  Patalachy a nie pech niech Giroud usiadzie na lawce to moze tam sobie w koncu przypomni jak sie strzela

  • Mateusz Stepien

   Ten przestrzał Giroud był tragiczny. Jak było 2-1 stwierdziłem i siwy ściągnął Campbella stwierdziłem że nie ma co oglądać. Nie pisze że Wenger Out ale coś tu jest nie tak.

  • Bartosz Słowik

   Wenger ma za duzo zaufania do niektórych pilkarzy posadzilby Giroud Ramseya i Mestersacera czy jak sie pisze na lawce po 2 tygodniach od razu by lepiej grali bo by nie byli pewni 11

  • Mateusz Stepien

   Ramsey nie powinien wogule grać u nas w zespole. Per ma czasami gorsze dni. Żiru mi się od początku nie podobał. Walcott jest ostatnio bardzo mało widoczny. Ostatnio oglądałem mecz z pocztku sezonu i nasza drużyna gra teraz całkowicie inaczej. Wcześniej było widać że jesteśmy groźni. Teraz łabędzie nas leją w naszym parku.

  • Bartosz Słowik

   Zgadzam sie z toba zupelnie innaa gra myslalem ze po meczy z City pojdzie to juz w dobrym kierunku ale coraz gorzej

  • Mateusz Stepien

   Totalny brak polotu w grze. Są zawodnicy ktorym chce się grać np. Campbell, Bellerin, Koscielny. Są gracze którzy obniżyli swój pułap np. Ozil, Sanchez. Są zawodnicy duchy np. Walcott. No i są gracze na których nie liczę: Ramsey, Żiru. I tych ostatnich bym się pozbył z druzyny bo oni przynoszą nam Wengerowskiego pecha. Nie licze na trofeum, ale nie bądzmy wyżej niż Totki. Jak znajdziemy się poniżej Totków to będę bluzgał na Wengera za każdym razem kiedy usłyszę jego nazwisko.

 2. Mateusz Stepien

  Mam ogromną nadzieje że nie przegramy z kogucikami w kurniku.

Dodaj komentarz

albo