Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Plotki transferowe / Wenger o transferze Elneny’ego

Wenger o transferze Elneny’ego

Gwiazda FC Basel – Mohamed Elneny – zdaje się być pierwszym zakupem Arsene Wengera w 2016 roku. Przynajmniej według brytyjskich dziennikarzy, bo sam Boss mówi, że transfer nie jest jeszcze ukończony.

Trener Arsenalu już jakiś czas temu potwierdził, że wraz ze swoimi ludźmi będzie się rozglądać za potencjalnymi wzmocnieniami składu w styczniu, lecz transfer Egipcjanina to wielka zagadka.

– Elneny przeszedł testy medyczne? Widać, że wiecie więcej ode mnie. Na ten moment nie możemy potwierdzić żadnego transferu, bowiem nic nie jest zakończone.

– Na pewno będę zapracowany w kwestii transferów. Już wcześniej mówiłem, że mamy wąską kadrę w tym momencie sezonu – zakończył.

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Olivier Giroud; Jonas Lossl

Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Kanonierów w styczniu

Asystent trenera reprezentacji Francji, Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Arsenal w styczniu. ...

Dodaj komentarz

albo