Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Wenger: Wilshere prędko nie wróci do gry

Wenger: Wilshere prędko nie wróci do gry

Jack Wilshere dał Arsenalowi i Arsene Wengerowi kolejny powód do zmartwień. Okazuje się, że Anglik wciąż nie może wyleczyć kontuzji nogi, a konkretniej pęknięcia włoskowatego i data jego powrotu do gry staje się jedną wielką niewiadomą.

Jest to także ostrzeżenie dla Roya Hodgsona, który poważnie zastanowi się nad zabraniem Reprezentanta Anglii na Euro we Francji, latem 2016 roku.

Nie wróci do gry przed lutym. Szczerze nie wiem nawet, kiedy będzie mógł trenować.  Pozwoliłem mu zacząć okres rehabilitacji, lecz przebiega on wolno – skomentował Wenger.

A Wy jak uważacie? Czy Jack ma jeszcze szanse na zrobienie wielkiej kariery w Arsenalu?

 

Źródło: Daily Mail

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

Jeden komentarz

  1. Co to nogi mu amputowali czy nie chce mu się grać? Kariera Diabiego dla każdego zawodnika niestety stoi otworem a te drzwi dla Jacka się poszerzają.

Dodaj komentarz

albo