Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Plotki transferowe / Arsenal zainteresowany Krychowiakiem?

Arsenal zainteresowany Krychowiakiem?

The Sun w drugi dzień świąt opublikował artykuł, iż Arsenal w styczniu będzie się starał o pozyskanie pomocnika Sevilli Grzegorza Krychowiaka.

Historia jest pisana grubymi literami, jako, że Arsenal ma rozpocząć negocjacje z kwotą 33 milionów funtów, a Arsene Wenger jest przekonany, iż możliwości pomocnika pozwoliłyby na wydajniejszy wyścig po tytuł.

Powiązania drużyny z Krychowiakiem sięgają bardzo starych wiadomości. Arsenal śledził 25 latka przynajmniej przez rok, ale niestety nigdy nie usłyszeliśmy konkretnych propozycji.

Więc co się zmieniło od tego czasu? The Sun twierdzi, że Wenger jest zmuszony do takich ruchów, ze względu na listę kontuzjowanych graczy.

Arsenal jednak nie przywykł w ostatnich latach do wydawania pieniędzy. Dodatkowo Wenger, który w letnim okienku transferowym podpisał kontrakt z Petrem Cechem, jest znany tego, że nie kocha styczniowego okienka transferowego.

 

Źródło: www.101greatgoals.com

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Olivier Giroud; Jonas Lossl

Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Kanonierów w styczniu

Asystent trenera reprezentacji Francji, Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Arsenal w styczniu. ...

4 komentarze

  1. Bardzo fajnie to wszystko wygląda ale patrząc realnie to trzeba przyznać że Wenger raczej nie będzie skłonny wydawać ponad 30 mln funtów w zimie a do tego nie wiemy jak Krycha zaadaptowałby się do PL mógłby być strzałem w 10 ale również kompletnym niewypałem dlatego myślę że Boss powinien szukać na krajowym podwórku wzmocnienia a najlepiej zawodnika którego będzie można zgłosić do CL

Dodaj komentarz

albo