Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Plotki transferowe / Mohamed Elneny zostanie Kanonierem w najbliższym okienku transferowym?

Mohamed Elneny zostanie Kanonierem w najbliższym okienku transferowym?

Wygląda na to, że Arsenal jest coraz bliżej podpisania pierwszego kontraktu w nadchodzącym zimowym okienku transferowym.

Ahram Online poinformował, iż Mohamed Elneny w tę sobotę przeszedł testy medyczne w Arsenalu. Pomocnik FC Basel jest w stanie sfinalizować swoje przejście do Kanonierów już w niedzielę.

Ukazany w sobotę raport między innymi przez Johna Crossa z Daily Mirror oraz Jeremiego Wilsona z Daily Telegraph (oboje są znani z ukazywania materiałów z dobrych źródeł, jeżeli chodzi o kwestie Arsenalu) poinformowali, iż Kanonierzy są naprawdę blisko podpisania kontraktu z Mohamedem Elneny.

W niedzielę na stronie Egipskiego zawodnika (King Fut) została potwierdzona informacja, iż Elneny ma zamiar podpisać kontrakt w środę. Teraz najwyraźniej grafik się zacieśnił.

Ahram Online twierdzi, iż rozmawiał z zawodnikiem, który ma zamiar przejść na Emirates Stadium za 6,5 miliona funtów. Na angielskiej wersji portalu pojawiła się następująca informacja:

23 letni zawodnik powiedział Ahram’s Arabic news, że przeszedł testy medyczne dla Arsenalu w tę sobotę i złożył swój podpis na kontrakcie z Kanonierami w niedzielę.

Informacja czeka na potwierdzenie na stronie Arsenalu.

 

Na razie warto tą informacje uznać jedynie za plotkę transferową.

 

Źródło: www.101greatgoals.com

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Olivier Giroud; Jonas Lossl

Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Kanonierów w styczniu

Asystent trenera reprezentacji Francji, Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Arsenal w styczniu. ...

Dodaj komentarz

albo