Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Wenger: Brakuje nam tej podświadomej siły umysłu

Wenger: Brakuje nam tej podświadomej siły umysłu

Arsene Wenger powiedział, iż kanonierom brakowało „tej podświadomej siły umysłu” w przegranym meczu z Southampton.

Kanonierzy utracili swoją szansę, aby w drugi dzień świąt znaleźć się na szczycie w tabli Premier League po tym, jak sromotnie przegrali na południowym wybrzeżu.

Wenger przyznał, że był to ponury dzień w biurze oraz powiedział, iż drużyna musi pokazać mocną odpowiedź w poniedziałek w meczu przeciwko Bournemouth.

– Zostaliśmy pokonani w różnych spotkaniach zbyt wiele razy. Nie jesteśmy wystarczająco skupieni, aby grać zwykłe spotkania i na dodatek tego myślę, że mieliśmy pecha co do decyzji w pierwszych trzech bramkach. To było za dużo dla nas.

– [Brakowało nam] skupienia, ta siła która  jest w umyśle, jest absolutna, aby wygrać spotkanie. Można było zobaczyć to, iż byliśmy trochę zrelaksowani po meczu z Man City i nie zdołaliśmy się przełączyć. Oni to potrafili i to sprawiło różnicę.

– Myślę, że zawodnicy mają dobre podejście, silnego ducha i uda się odpowiedzieć na tą porażkę w poniedziałek. Musimy być wystarczająco inteligentni, aby zanalizować, co poszło nie tak.

 

Źródło: Arsenal.com

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

Dodaj komentarz

albo