Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Welbeck – Popełnialiśmy błędy i nie byliśmy wystarczająco kreatywni
Welbeck

Welbeck – Popełnialiśmy błędy i nie byliśmy wystarczająco kreatywni

Welbeck spotkał się z mediami po przegranym spotkaniu. Oto co mogliśmy od niego usłyszeć:

Na temat występu …

  • Ogólnie uważam, że fizycznie było to dla nas ciężkie spotkanie. Przez nas stało się jeszcze trudniej, kiedy prowadziliśmy 1-0. Zrobiliśmy dwa bardzo zaskakujące błędy, które nawet nie były wymuszonymi błędami. Były one wynikiem braku decyzji i ogólnie wyszliśmy z gry, myśląc: „Jak to się stało, że przegraliśmy mecz?”. Tak to było w zasadzie, ale będąc bardzo surowym, powiedziałbym również, że nie stworzyliśmy wystarczająco dużo z posiadaniem, jakie mieliśmy. Wyglądaliśmy troszkę słabo w ostatniej trzeciej, nie byliśmy wystarczająco skupieni, aby tworzyć szanse. Zazwyczaj, kiedy prowadzisz 1-0 powinieneś tworzyć więcej szans, aby stać się niebezpiecznym i za to własnie zapłaciliśmy. To połączenie tych dwóch sprawiło, że zapłaciliśmy wysoką cenę.

Na temat tego, czy było to frustrujące…

  • Tak, oczywiście, to frustrujące. To bardzo frustrujący i bardzo rozczarowujący wynik dla nas, zwłaszcza gdy prowadzisz 1-0. Popełniliśmy błędy w obszarach, w których zastanawiasz się, skąd one pochodzą.

Na temat tego, czy Lacazette brakowało pewności siebie…

  • To nieuniknione i tak się dzieje, kiedy nie zdobywasz bramek. Właśnie tak trochę wyglądasz.

Na temat tego, czy jest pewny ducha drużyny…

  • Nie martwię się o ducha. Niepokoi mnie fakt, że gdy jest to ważne, nie jesteśmy wystarczająco niebezpieczni. Nie jesteśmy wystarczająco dobrzy z tyłu. Tam, gdzie ma to znaczenie, czyli w swoim polu karnym, oraz w ostatniej trzeciej. Ofensywnie dzisiaj nie wyglądaliśmy wystarczająco groźnie.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: CSKA Moskwa vs Arsenal

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 12 kwietnia 2018 o godzinie 21:05 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo