Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Pomeczowa wypowiedź Arsene Wengera po spotkaniu z Bournemouth
Arsene Wenger

Pomeczowa wypowiedź Arsene Wengera po spotkaniu z Bournemouth

Arsene Weneger spotkał się z mediami po przegranym spotkaniu. Oto co mogliśmy od niego usłyszeć:

Na temat tego, czy może sobie pozwolić na utratę Alexisa…

  • Słuchaj, jeżeli Alexis odejdzie, musimy go zastąpić. Kiedy spojrzysz na dzisiejszy mecz, [to zauważysz, że] utraciliśmy wielu zawodników w naszym składzie. Widzisz to, że musimy zrównoważyć drużynę. Jeżeli tacy zawodnicy jak Alexis odejdzie, to oczywiste jest to, że musimy mieć odpowiedź. Czy odejdzie czy też nie? Nie wiem, ale w tym momencie jest okres transferowy i w tym okresie próbujesz użyć zawodników, którzy są całkowicie skupienie na pozostaniu w klubie.

Na temat tego, czy czyje, że Alexis odejdzie…

  • Nie opanowałem tego rytmu, ale może się to wydarzyć dzisiaj, jutro lub wcale, dlatego nie podjąłem decyzji [o wzięciu go do składu]. Nie chciałem z nim podróżować, [z opcją, że] nagle odchodzi gdzieś indziej.

Na temat tego, czy Ozil nie wyjechał z tego samego powodu…

  • Nie, Mesut odniósł kontuzję.

Na temat tego, czy reszta zespołu musi przyspieszyć i pracować ciężej…

  • Nie sądzę, że nie pracowaliśmy ciężko. W meczu przeciwko Chelsea dużo z siebie daliśmy i ciężko pracowaliśmy. Dzisiaj pracowaliśmy ciężko, ale popełniliśmy błędy i nie mogę powiedzieć, że drużyna nie pracowała czy nie grała z dobrym duchem. Byli skupieni. Postawa to jedno, ale na tym poziomie wymagane jest połączenie jakości i podstawy. Dzisiaj bardziej podważam jakość tego, co stworzyliśmy, niż nastawienie zawodników. Postawa zawodników była mocna.

Na temat zimowego okienka transferowego…

  • Możliwe, że wcale tego nie potrzebujemy. Właściwie to jest to. Sądzę, że kiedy przyjechałem do Anglii, to [rynek transferowy] był otwarty do kwietnia – od pierwszych dwóch dni. Myślę, że to zmieniało całkowicie twoje podejście w sezonie.

Na temat tego, czy jest pewny tego, że Alexis zostanie zastąpiony, kiedy odejdzie…

  • Tak.

Na temat sytuacji z Malcomem…

  • Nie ma nic konkretnego.

Na temat tego, czy jest zawodnikiem, którego stara się pozyskać…

  • Będzie lepiej, jeżeli, nie będę podawał żadnych imion.

Na temat tego, czy Alexis nie chce grać…

  • Nie, tego nie powiedział. Alexis grałby, ale to jest dla niego trudny okres. Do tej pory zawsze był zaangażowany, ale mógł przejść wczoraj, dzisiaj, albo w ogóle. Decyzja zostanie podjęta w ciągu następnych 48 godzin. Dla niego jest troszkę inaczej, ponieważ był w stanie oczekiwania, dlatego postanowiłem tego nie robić [grać nim]. Nie odmawiał grania.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: CSKA Moskwa vs Arsenal

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 12 kwietnia 2018 o godzinie 21:05 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo