Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Przemyślenia bucika619 na temat odejścia Özila z Arsenalu
Mesut Ozil; Oezil

Przemyślenia bucika619 na temat odejścia Özila z Arsenalu

Coraz więcej media społecznościowe rozpisują się, że Mesut Özil prawdopodobnie odejdzie z Arsenalu do FC Barcelony lub Manchesteru United. Jakie są moje przemyślenia na ten temat? Zapraszam do przeczytania.

Mesut Özil to niewątpliwie gracz z niesamowitą techniką, której nie pozazdrościłby nie jeden zawodnik światowego topu, ale jest mały problem w Özilu. Tym problemem jest to, że Mesut jest słaby fizycznie, to nie jest zawodnik, który jak straci piłkę, wraca po nią i stara się odzyskać, on jak straci piłkę, to nie wraca i czeka, aż jego błąd naprawią koledzy z drużyny. Można więc wywnioskować, że Niemiec ma więcej siły dzięki temu na akcje ofensywne na całe 90 minut, ale prawda jest taka, że Özil po 50/60 minutach już sił nie ma na resztę spotkania i często przechodzi obok meczu po tych minutach. Kolejną wadą Özila jest to, że w najważniejszych meczach jak magik znika w meczu, ale większość pewnie się będzie zastanawiała jakim cudem przecież, skoro zawsze ma takie niesamowite statystyki na koniec sezonu, to proste, w meczach z klubami niższej rangi gra jak wirtuoz a z wyższymi gra jak gra.

Czy Arsenal powinien sprzedać Özila w zimowym okienku? Moim zdaniem tak, gdyż Özil tylko zwleka z podpisaniem nowego kontraktu z Arsenalem a zimowe okienko to ostatni dzwonek dla Arsenalu, żeby zarobić trochę grosza na Niemcu, któremu wygasa kontrakt wraz z końcem sezonu. Osobiście sam byłem zachwycony tym, co robił na początku swojej przygody z Arsenalem, ale teraz to lepiej nie komentować i go sprzedać, póki są chętni na jego kupno.

Jak myślicie? Arsenal powinien sprzedać Özila? Zapraszam do dyskusji w komentarzach.

 

Jeżeli również chciałbyś napisać swoje przemyślenia skontaktuj się z nami wypełniając formularz: http://arsenalnews.pl/kontakt-z-redakcja/ bądź wysyłając e-mail na adres redakcja@arsenalnews.pl

 

O bucik619

Zobacz również

Emirates Stadium

Transmisja: Arsenal vs Stoke

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 1 kwietnia 2018 o godzinie 14:30 Transmisja w ...

10 komentarzy

 1. Kuba Korkosz

  Niech zostanie, jest kreatorem drużyny, niech znika ale takiej jakości nie znajdziemy w zimie, poza tym kasa… Arsenal i tak ma kase, takze sprzedaz Ozila za 30/40 mln, po co??? Z fartem !

 2. Kamil Kazanowski

  Nie chcę wyjść na hejtera ale chyba nikt nie sprawdził tego tekstu przed publikacją. Poza tym przemyśleń tyle tu co i nic. Szanuję za chęci i podsyłam jako inspirację art o podobnej tematyce(a jej zapalnikiem też był Ozil) https://www.fourfourtwo.com/features/why-arsenal-should-sell-alexis-sanchez-collective-good

  • Mateusz Stepien

   Kamil – to są tylko przemyślenia naszych użytkowników. Dyskusja jest jak najbardziej pożądana bo nie zawsze ten kto pisze tekst ma rację. Redakcja nie modyfikuje tekstów użytkowników, które zostały do nas przesłane (co najwyżej poprawiamy błędy, ale tak aby nie zniszczyć przesłania). Jeżeli myślisz inaczej i wierzysz w to, że możesz napisać lepszy tekst to zapraszamy do napisania swoich przemyśleń (redakcja@arsenalnews.pl).

Dodaj komentarz

albo