Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z innego boiska / Ronald Mukiibi – chcę porozmawiać z Wengerem o jego decyzjach
Ronald Mukiibi

Ronald Mukiibi – chcę porozmawiać z Wengerem o jego decyzjach

Arsenal zagra 15 lutego 2018 roku ze szwedzką drużyną Östersund w rozgrywkach Ligi Europy. Jak się okazało, w drużynie naszego przeciwnika znajduje się wieloletni fan Kanonierów, Ronald Mukiibi, do czego się przyznał w wywiadzie dla gazety Aftonbladet. Oto co jeszcze mogliśmy od niego usłyszeć:

O tym co chciałby zrobić podczas tego spotkania…

  • Chcę zamienić kilka słów z Wengerem i zapytać go, dlaczego on tak ustawia swój zespół. To byłoby fajne – powiedział Mukiibi
  • Chcę porozmawiać z nim o tym, dlaczego podejmuje pewne decyzje. Może będziemy mogli porozmawiać o mojej przyszłości podczas tej rozmowy? Jeżeli będę miał dobry mecz, to…”

Czy popiera zwolnienie Wengera po ponad 20 latach na stanowisku…

  • Nie, może zostać. Jednak nadal muszę z nim porozmawiać o tych wyjściowych składach.

O tym jak zareagował na wiadomość, iż jego drużyna zmierzy się z Arsenalem…

  • Zacząłem się śmiać do siebie. Wysyłałem wiadomości do chłopaków, tylko krzycząc. To jest chore.”, powiedział. „Będziemy grać z drużyną, którą śledziłem przez całe moje życie. Kto mógł to przewidzieć? To jest sen. Chodzi o to, by trafić w swoje cele jako zawodnik. Miałem nadzieję grać w Arsenalu na Emirates, ale teraz mogę grać przeciwko nim na tym samym stadionie. Życie działa w tajemniczy sposób.
  • Udajemy się tam, aby spróbować wygrać mecz i cieszyć się doświadczeniem”, powiedział. „Osiągnęliśmy to dla Ostersundu i dla całej Szwecji. Nie chcę nawet robić sobie przerwy w zimie – chcę cały czas trenować!
  • Moim zdaniem mamy do czynienia z jedną z najlepszych drużyn na świecie, a graliśmy najlepsze spotkania przeciwko najsilniejszym przeciwnikom. Graham Potter prawdopodobnie znajdzie jakieś słabości w Arsenalu, a u siebie jesteśmy silni.

 

Źródło: https://www.theguardian.com/football/2017/dec/11/arsenal-fan-ronald-mukiibi-confronting-arsene-wenger

 

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Obserwator reprezentacyjny: podsumowanie występów

Wielu zawodników Arsenalu reprezentowało swoje kraje podczas przerwy reprezentacyjnej. Poniżej krótkie podsumowanie ich występów i ...

Dodaj komentarz

albo