Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Jack Wilshere – Giroud na ławce rezerwowych podkreśla siłę klubu
Jack Wilshere; Olivier Giroud

Jack Wilshere – Giroud na ławce rezerwowych podkreśla siłę klubu

Pomocnik Arsenalu, Jack Wilshere, twierdzi, że Olivier Giroud rozpoczyna spotkanie na ławce w drużynie Kanonierów, ponieważ podkreśla to siłę klubu.

Po wakacyjnym przybyciu Alexandre Lacazatte’a, Giroud stwierdził, iż zdobycie czasu gry jest trudne. W niedzielę Francuz wyszedł z ławki, by zdobyć punkt dla Kanonierów na stadionie St Mary’s w 88. minucie.

Kanonierzy znowu pokazali, iż mimo dominującego posiadania mają problemy pod polem karnym. Arsenal cieszył się lwią częścią posiadania (67%), ale przed bramką nie byli w stanie wydobyć swojego autorytetu, co zmienił dopiero w opóźnionym wyjściu Giroud, tym samym uniknęliśmy porażki.

Drużyna Arsene Wengera przegrywała już po 3 minutach po tym jak Charlie Austin przebił się przez obronę Arsenalu. „Święci” zastanawiali się, co mogą zrobić, po tym, jak udało im się znaleźć drogę do obiecujących obszarów, lecz problemem był brak pomysłów, które uniemożliwiały im rozszerzenie swojej przodującej roli.

Po 72 minutach Lacazette został wymieniony na Giroud, co spowodowało pewne zmiany w rozgrywce na stadionie St Mary’s.

Dla Jacka Wilshere’a ten regularny widok Giroud, który wychodzi z ławki, jest pozytywny dla klubu, pokazuje to jak silny jest nasz zespół.

Wilshere powiedział dla Arsenal.com:

  • Myślę, że to pokazuje głębię w naszym składzie.
  • Dla mnie, Oli jest jednym z najlepszych napastników w Premier League. Kiedy jest z nami i siedzi na ławce, pokazuje, co posiadamy.
  • W grudniu jest dużo spotkań, więc jestem pewny, że dostanie start, a jeśli wyjdzie i strzelił gole, to będzie wielkie dla zespołu, a to jest dla niego ważny cel.

 

Źródło: https://www.101greatgoals.com/news/jack-wilshere-olivier-giroud-not-starting-arsenal-good/

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Sead Kolasiniac

Kolasinac na temat emocjonującego i dramatycznego startu

W zeszły weekend wyjechał na Community Shield wyrównując z Chelsea. W piątkowy wieczór Danny Welbeck ...

Dodaj komentarz

albo