Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Plotki transferowe / Everton gotowy do walki z West Ham United o Theo Walcotta
Theo Walcott; Granit Xhaka

Everton gotowy do walki z West Ham United o Theo Walcotta

Jak donoszą w wieczornych mediach angielskich, Everton jest gotowy do walki z West Ham United o kontrakt ze skrzydłowym Arsenalu Theo Walcotta.

Walcott, 28-letni Anglik, jest w Arsenalu od momentu dołączenia do klubu z Southampton w 2006 roku.

Udało mu się, co jest imponujące, wystąpić w 391 spotkaniach w drużynie Kanonierów, zdobywając w ten sposób ponad 100 bramek.

Jednak napastnik w ostatnich sezonach występował nieregularnie w wyjściowej jedenastce Arsene Wengera. Miewał kontuzje, a na tapecie były bardziej konsekwentne gwiazdy, co spowodowało, iż jego kariera stała się utrudniona w drużynie.

W tym sezonie udało mu się wystąpić tylko trzy razy w Premier League, z tego wszystkich tych wystąpieniach wychodził z ławki rezerwowych.

W wyniku jego niepewnej roli, w drużynie z północnego Londynu, Walcott był mocno podwiązywany z odejściem z Emirates.

Takie zespoły jak Southampton, West Ham, Newcastle, Everton, a nawet włoscy giganci Inter Mediolan i Juventus byli reklamowani jako potencjalny kupcy 47-krotnie powoływanego angielskiego reprezentanta, ale ostatecznie nie udało się wykonać ruchu.

Jednak w związku z tym, że miejsce Walcotta w Arsenalu jest obecnie bardziej niejasne niż kiedykolwiek wcześniej, w ciągu ostatnich kilku dniach pojawiły się pogłoski, że West Ham jest gotów ponownie rozpętać pościg za szeroko doświadczonym zawodnikiem, tuż po otwarciu zimowego okna transferowego w styczniu.

Jak podają dalsze raporty tego wieczoru, „the Hammers” dołączyli do Evertonu w wyścigu o podpis Walcotta, a z tego, co wiemy Sam Allardyce, chce dodać trochę dynamicznego tempa swojemu zespołowi „Toffees”.

Choć Everton doświadczył poprawy formy podczas ostatnich kilku spotkań, desperackie walki „Merseysidersów” o wyższe miejsce w kampanii, zostały przekreślone przez powolne i pracowite ataki. Cechy, które gracz taki jak Walcott z pewnością posiada, zmierzą w kierunku naprawy tej sytuacji.

Pozostaje niejasne, czy Arsenalu wystawi zawodnika na sprzedaż, ale z tego, co wiadomo Kanonierzy są bardzo chętni, do negocjacji nad przejściem Walcotta.

 

Źródło: https://www.101greatgoals.com/news/everton-rival-west-ham-arsenal-attacker/

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Olivier Giroud; Jonas Lossl

Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Kanonierów w styczniu

Asystent trenera reprezentacji Francji, Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Arsenal w styczniu. ...

Dodaj komentarz

albo