Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Arsene Wenger o kwalifikacjach do World Cup w Ameryce Południowej

Arsene Wenger o kwalifikacjach do World Cup w Ameryce Południowej

Mistrzostwo Lionela Messi było wymagane, aby zapewnić Argentynie, miejsce w World Cup. Arsene Wenger jest zadowolony z tego, że napastnik Barcelony pojawi się następnego lata w Rosji.

Dwukrotni zdobywcy mistrzostwa zakwalifikowali się głównie dzięki zwycięstwu 3-1 nad Ekwadorem w Quito w zeszłym miesiącu, gdzie Messi uzyskał hat-tricka po tym, jak Romario Ibarra zdobył bramkę w pierwszych minutach spotkania, co postawiło Argentynę na krawędzi eliminacji.

 • Osobiście jestem bardzo usatysfakcjonowany [zobaczyć Messiego w World Cup],” powiedział Wenger dla Arsenal Player.
 • Jeżeli kochasz piłkę nożną, uwielbiasz oglądać Messiego. Jeżeli kochasz piłkę nożną, uwielbiasz również Argentynę.
 • Zawsze mają najlepszych zawodników ofensywnych i są rozpieszczani talentem. Ogólnie rzecz biorąc, powiedziałbym, że byłbym przygnębiony, jeżeli Argentyna nie pojawiłaby się, w World Cup.
 • Jesteśmy troszkę rozpieszczeni w Europie, ponieważ mamy 13 pozycji w Mistrzostwach Świata. Gramy przeciwko mniejszym zespołom w małych grupach, wiec zagrożenie nie jest zbyt wielkie, poza grupą Holandii gdzie drużyny są mocne. Masz tam Francję, jak również Szwecję wiec jest dosyć ciężko, jednak w większości grup kwalifikacyjnych nie jest zbyt trudno.
 • W Ameryce Południowej masz 10 drużyn i tylko cztery przechodzą dalej. Piąta drużyna musi przejść przez play-offy, wiec wygląda to znacznie trudniej — jak dla mnie.
 • Jednak pokonanie drużyny z Ameryki Południowej nigdy nie przychodzi łatwo. Ciężko jest każdemu, kto podróżował do Boliwii, Kolumbii, Paragwaju, Brazyli czy Chile.
 • Masz szereg trudnych spotkań. To z pewnością jest najtrudniejsze miejsce do zakwalifikowania się

Drużyna Alexisa, Chile przegrała tym razem, posiadacze Copa America zajęli szóste miejsce w kwalifikacjach.

 • Są znakomici z przodu” – dodał Wenger.
 • Mają Artura Vidala i Alexisa, którzy są dwoma liderami w grupie.
 • Jak ich oglądałem, to trochę ucierpieli z powodu utraty zbyt wielu bramek. Oglądałem ich ostatni mecz kwalifikacyjny, ponieważ chciałem się dowiedzieć co się z nimi stanie i chciałem, ujrzeć jak Alexis jest traktowany w grze i jak zakończy rozrywkę.
 • Muszę powiedzieć, że była to bardzo, ale to bardzo trudna rozgrywka z niewiarygodną liczbą faulów.

 

Źródło: Arsenal.com

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: CSKA Moskwa vs Arsenal

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 12 kwietnia 2018 o godzinie 21:05 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo