Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Felietony / Przemyślenia / Przemyślenia bucika619 na temat szans Arsenalu w LE.

Przemyślenia bucika619 na temat szans Arsenalu w LE.

W tym sezonie Arsenal, zamiast grać w Lidze Mistrzów, będzie grał w Lidze Europejskiej, więc jak oceniam szanse Kanonierów na zdobycie tego trofeum? Arsenal po 2 kolejkach w Ligi Europejskiej ma 6 punktów, po meczach z FC Koln i BATE Borisov, wygrywając kolejno 3-1 i 4-2 na ten moment to świetnie zapowiada się przygoda Arsenalu w Lidze Europejskiej.

Czy Arsenal weźmie te rozgrywki na poważnie?

Moim zdaniem Arsenal w tych rozgrywkach pozwoli grać rezerwowym, tak jak do tej pory to robił Arsene Wenger. Jednakże możliwe, że gdy nadarzy się okazja do wygrania pucharu „European League” to trener Arsenalu na pewno skorzysta z tej możliwości, gdyż jak wiemy zwycięzca Ligi Europejskiej, automatycznie zagra w Lidze Mistrzów, a w lidze angielskiej w tym sezonie może być ciężko o czołową czwórkę.

Czy Krystian Bielik dostanie swoją szansę w Lidze Europejskiej?

Sądząc po ilości meczów i zgłoszeniu go do kadry na „European League” sądzę, że tak. Krystian Bielik ma na tyle duże umiejętności piłkarskie, że gdy Arsene Wenger wystawi go do składu na mecz Ligi Europejskiej, to nasz rodak na pewno wykorzysta sytuacje i pokaże, na co go stać, ale na ten moment musi ciężko pracować na treningach, żeby pokazać, że warto na niego stawiać.

Wracając do tytułu artykułu. Arsenal według mnie jest głównym faworytem tych rozgrywek do ich wygrania, nawet grając rezerwami. Pytanie się nasuwa jedno, czy piłkarze nie oleją tych rozgrywek w połowie sezonu, żeby skupić się na Premier League, gdy w lidze będzie im szło bardzo dobrze.

Jak myślicie? Arsenal wygra Lige Europejską i awansuje w ten sposób do Ligi Mistrzów? Czy może poprzez Premier League znajdą się w „Champions League”? Zapraszam do dyskusji w komentarzach.

O bucik619

Dodaj komentarz

albo