Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Wypowiedzi / Trener o zawodniku / Odejście Oxa otwiera drzwi dla Nelsona i Willocka

Odejście Oxa otwiera drzwi dla Nelsona i Willocka

Zakończenie sześcioletniego pobytu na Emirates Stadium wykazało, jak Ox przemienia się z obiecującego młodzieńca w pełnoprawnego reprezentanta Anglii.

Arsene Wenger miał nadzieje, że Oxlade-Chamberlain przedłuży swój pobyt z nami – jednak czuje, że jego odejście otworzy drzwi dla innych młodych talentów.

  • Życzę mu powodzenia oraz wszystkiego najlepszego. No wiesz, jestem wdzięczy, za to, co tutaj dokonał – powiedział boss.
  • Pod koniec dnia musisz podjąć decyzje albo wybierasz pierwszą, albo drugą opcję. Musieliśmy kogoś sprzedać i ogólnie sądzę, że jesteśmy dzisiaj w silnej sytuacji finansowej tak jak zawsze i mamy wystarczająco dobry skład do rywalizacji.
  • To nie odbiera żadnej jakości Alexa Oxlade-Chamberlaina. Uważam, że jest wspaniałym zawodnikiem, ale czasami to otwiera drzwi takim młodym zawodnikom jak Reiss Nelson czy Joe Willock oraz innym zawodnikom, którzy są z tyłu i będą mieli okazje, której nie mieli wcześniej

Źródła:

  • Arsenal.com – https://www.arsenal.com/news/ox-exit-opens-door-nelson-and-willock#i05p7a57PyUmCHEi.99

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Arsene Wenger

Wenger – Nadal jesteśmy aktywni na rynku transferowym

Menedżer Arsenalu już w tym sezonie dodał Seada Kolasinaca oraz Alexandre Lacazette’a do swoich szeregów ...

Dodaj komentarz

albo