Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Zapowiedź 36 tygodnia Kanonierów.

Zapowiedź 36 tygodnia Kanonierów.

W sobotę, 9 września Arsenal zmierzy się u siebie z Bournemouth FC w ramach 4 kolejki Premier League.

Arsenal do tego podchodzi mocno przybity, ponieważ ostatnie mecze podopiecznych Arsena Wengera nie napawają optymizmem. Arsenal w tym sezonie jeszcze nie zdołał, zachować czystego konta co nie świadczy dobrze o obronie Arsenalu.

Nie wyjaśnione rotacje składem przez Francuza. W meczu z Liverpoolem trener wystawił do składu Welbecka i Holdinga, mając do dyspozycji takich graczy jak Lacazette, Mustafi czy Kolasinac. Każda drużyna miałaby zawrót głowy przez takich topowych zawodników, lecz Arsene Wenger wolał zrobić rotacje składem i dać szanse innym a efekty było widać w meczu, w którym Arsenal zebrał lanie od Liverpoolu, bo aż 4-0 przegrali Kanonierzy.

Rywale Kanonierów kiepsko zaczęli sezon, ponieważ na 3 mecze w Premier League ponieśli 3 porażki, strzelając przy tym tylko 1 bramkę i tracąc aż 5. Na pewno Bournemouth będzie chciało spróbować przełamać swoją serię 3 przegranych meczy z rzędu, jednak to Arsenal jest faworytem tego spotkania.

 

Mecz zostanie rozegrany 09.09.2017 w sobote na Emirates Stadium o godzinie 16:00.

O bucik619

Zobacz również

Transmisja: CSKA Moskwa vs Arsenal

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 12 kwietnia 2018 o godzinie 21:05 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo