Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Kolejne wypożyczenie Joela Campbella

Kolejne wypożyczenie Joela Campbella

„Kanonierzy” regularnie posyłają kostarykańskiego skrzydłowego do innych klubów. W obecnym sezonie będzie on występował w Betisie.

Dla 74-krotnego reprezentanta swojego kraju będzie to powrót do Sewilli. W Andaluzji, rzecz jasna na zasadzie wypożyczenia, przebywał on już w sezonie 2012/13. W jego trakcie zanotował w sumie 33 występy w koszulce hiszpańskiej ekipy, w których strzelił dwa gole i zaliczył trzy asysty. 28 spotkań przypadło na rozgrywki LaLiga.

Po tamtej przygodzie Campbell występował jeszcze w Olympiakosie, Villarrealu oraz Sportingu. Najlepiej szło mu w Grecji, ponieważ w sumie zaliczył tam aż 11 trafień i tyle samo asyst. Ostatni sezon, który spędził w Lizbonie, Kostarykanin zakończył z kolei z trzema golami i czterema podaniami otwierającymi drogę do bramki kolegom z zespołu. W drugiej części rozgrywek jednak prawie w ogóle nie grał.

To drugie potwierdzone dzisiaj przenosiny zawodnika Arsenalu do Hiszpanii. Nieco wcześniej londyńczycy poinformowali o powrocie Lucasa Péreza do Deportivo La Coruña na zasadzie rocznego wypożyczenia.

 

Źródło: http://transfery.info/105213,oficjalnie-transfer-joela-campbella

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: CSKA Moskwa vs Arsenal

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 12 kwietnia 2018 o godzinie 21:05 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo