Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Felietony / Przemyślenia / Przemyślenia – Powinienem być zły na Oxa, a nie jestem
Alex Oxlade-Chamberlain

Przemyślenia – Powinienem być zły na Oxa, a nie jestem

Zawodnik, do którego zawsze miałem sentyment. W sumie nie wiem dlaczego. Zawsze jak na niego patrze to przypomina mi się scena, gdzie obrońca ma w oczach strach w pojedynku 1 na 1. Jednak nie były to sytuacje, gdzie dolatywali inni obrońcy, aby wspomóc swojego współtowarzysza w biedzie.

Według mnie jest to zawodnik, który oczywiście jest w stanie coś pokazać. Niezwykle zwinny, ale nie zawsze inteligentny przy piłce. Czasami wydawało mi się, że bardziej chciał zdobyć bramkę niż maksymalnie wykorzystać okazje. Teraz spoglądnąłem w przeszłość i nie pamiętam jego bramek. Potrafię przypomnieć sobie przepiękne bramki Giroud, Sancheza, Ramseya czy też Ozila. Jednak gdzieś ta myśl umyka, jeżeli chodzi o retrospekcje bramek Oxa.

Jak to jest możliwe, że nie mogę sobie przypomnieć jego bramek, kiedy zawodnik jest wysuniętym do przodu pomocnikiem. Jak to jest, że nie potrafię go dopasować w składzie, tak abym wiedział, że mamy wygrane spotkanie. Nie można zaprzeczyć, że Alex posiada talent, że zasługuje na to, aby być w Arsenalu.

Właśnie to skłania mnie do tego, że przejście do Liverpoolu wcale, nie było wyłącznie dla pieniędzy. Mało u nas nie zarabiał. Jednak po tylu latach Ox, nie miał swojej stałej pozycji w składzie. Wenger cały czas go testował na różnych pozycjach. To może być dobre rozwiązanie w młodzieżówkach, ale nie można zapomnieć, że Oxlade ma już swoje lata. Ma swoją dojrzałość na boisku.

Powracając do mojej złości. Nie jestem zły na Oxa i mam nadzieje, że w Liverpoolu się rozwinie. Jestem zły jednak na sytuacje. Uważam, że nie wykorzystaliśmy wystarczająco możliwości zawodnika. Taki utracony talent. Talent, który mógł tworzyć panikę w drużynie nieprzyjaciela. Talent, który dobrze pokierowany mógłby spowodować stworzenie światowej sławy zawodnika.

Ja osobiście będę tęsknił …

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

3 komentarze

  1. Jaranowski Sebastian

    Slaby jest i ja jestem bardzo zadowolony ze dostalismy tyle pieniedzy za takeigo slabiaka.

Dodaj komentarz

albo