Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Przemyślenia bucika619 na temat Arsèna Wengera
Arsene Wenger

Przemyślenia bucika619 na temat Arsèna Wengera

Chciałbym wam napisać swoje pierwsze przemyślenia na stronie na temat Arsèna Wengera.

Arsène Wenger to według mnie jeden z najlepszych trenerów na świecie jak nie najlepszy. Tyle lat utrzymać się w jednym klubie we współczesnej piłce to jest praktycznie niemożliwe. Arsène Wenger to gwarancja pewnego poziomu według mnie, ciągle zapewnia ten sam wysoki poziom i tylko w sezonie 2016/2017 był wypadek, jakim był brak awansu do Champions League, w którym Arsenal grał nieprzerwanie pod wodzą Wengera.

Mam do niego ogromny szacunek za to, co dokonał i jest mi przykro za kibiców, którzy pokazywali transparenty z hasłem ,,Wenger Out” , bo nie zdają sobie sprawy, ile ten człowiek zrobił dla Arsenalu. Po sezonie 2016/17 miałem w głowie mroczne myśli, że Arsène opuści klub w tak trudnej sytuacji i będziemy mieli trudny okres tak jak Manchester United ostatnie lata. Jednak on postanowił zostać z klubem w tak trudnej sytuacji i za to należy mu się szacunek, bo powiedzmy sobie szczerze, który trener chciałby zostać w klubie po tak złym sezonie? No właśnie nikt, a on został z nami, w trudnej sytuacji, za co jestem mu bardzo wdzięczny i mam nadzieje, że w tym sezonie udowodni wygrywając Premier League z Arsenalem zostawiając Tottenham, Manchester City , Manchester United , Chelsea i Liverpool daleko w tyle.

A wy co myślicie o pozostaniu Arsèna Wengera na kolejne 2 lata w klubie? Dajcie znać w komentarzach.

O bucik619

Zobacz również

Transmisja: CSKA Moskwa vs Arsenal

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 12 kwietnia 2018 o godzinie 21:05 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo