Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Alex Lacazette – Strzelić przy pierwszej okazji jest czymś całkiem niezłym

Alex Lacazette – Strzelić przy pierwszej okazji jest czymś całkiem niezłym

Alex Lacazette niezwykle wcześnie zadebiutował w sezonie po tym jak uzyskał wymarzony start jego kariery Premier League w piątek.

Francuski zawodnik po raz pierwszy dotknął piłkę w angielskiej lidze przeciwko Leicester. Już przy drugim kontakcie z piłką po dośrodkowaniu Mohameda Elneny piłka znalazła się, w dolnym rogu bramki.

Fakt jest taki, iż trzeci kontakt z piłką był przy wykopie ze środkowego okręgu – po tym, jak Leicester wyrównało – pokazało to, że będziemy musieli pracować mocniej w otwierającym wieczornym spotkaniu. Jednakże późniejsze bramki Aarona Ramsey i Oliviera Giroud zapewniły szczęśliwe zakończenie dla fanów gospodarzy.

  • To była jazda na rollercoasterze, ale dobrze wyszło, – powiedział Lacazette.
  • Opuściliśmy parę bramek, czego mogliśmy uniknąć, ale będziemy pracować, aby nie tracić tak więcej podczas sezonu. Na szczęście zakończyliśmy grę na wysokim poziomie.
  • Myślę, że nadal jest zbyt wcześnie [by właściwie świętować, kiedy zdobyłem bramkę]. Tak właśnie się stało, ale myślę, że jest zbyt wcześnie, aby świętować, ponieważ nie wiedzieliśmy jak mecz, będzie się rozwijał.
  • To było dobre. Oczywiście ciągle się przyzwyczajam do Angielskiej gry. Do pozytywów i negatywów, ale dalej się uczę. To interesujące. Powiedzmy, że sędzia ma tendencje do kontynuowania gry i tak naprawdę nie wiesz, kiedy to doświadczysz. Nie, że jest to pozytywne lub negatywne. Taka po prostu jest piłka i się do niej przyzwyczaisz. To miłe.
  • To jest inne niż we francuskiej lidze, ale to już wiedziałem. To ode mnie zależy, aby się przystosować.

 

Źródła:

  • Arsenal.com – https://www.arsenal.com/news/scoring-your-first-chance-pretty-good#0ro04fMPyLyORAg8.99

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: CSKA Moskwa vs Arsenal

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 12 kwietnia 2018 o godzinie 21:05 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo