Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Elneny – Uważam, że Arsenal jest moim domem i dam z siebie wszystko

Elneny – Uważam, że Arsenal jest moim domem i dam z siebie wszystko

Reprezentant Egiptu odegrał swoją rolę w pierwszych 94 sekundach, dośrodkowując do Alexa Lacazette, który główką umieścił piłkę w bramce podczas swojego debiutu w Premier League.

Elneny został wycofany w drugiej połowie, po tym, jak Arsene Wenger wyrzucił atakujących piłkarzy, aby odwrócić los meczu, a jego ulga przyszła dopiero po końcowym gwizdku.

  • Dzisiejsze zwycięstwo miało kluczowe znaczenie, po tym, jak w wielu minionych sezonach przegrywaliśmy otwierające spotkania – powiedział Elneny.
  • Po tym, jak wygrasz pierwsze spotkanie, w takim stylu to daje ci taki nacisk, aby kontynuować sezon z bardzo wysokim duchem po obróceniu tabeli.
  • To dobrze dla mnie, aby pomóc zespołowi wygrać, w szczególności z asystą w dzisiejszym spotkaniu i dać z siebie wszystko dla Arsenalu.
  • Uważam, że Arsenal jest moim domem” dodał Elneny. “Daje siebie wszystko, grając w początkowej jedenastce i zawsze staram się poprawić moje miejsce.
  • Jestem, zadowolony z ufności bossa w moją jakość i mam nadzieje, że dostarczę to, co we mnie najlepsze we wszystkich meczach”

 

Źródła:

Arsenal.com – https://www.arsenal.com/news/i-consider-arsenal-my-home-and-i-give-my-all#MI1OgDuFY3v6LXCr.99

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: CSKA Moskwa vs Arsenal

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 12 kwietnia 2018 o godzinie 21:05 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo