Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Wenger – Lacazette i Giroud dają nam różnorodność w ataku
Arsene Wenger

Wenger – Lacazette i Giroud dają nam różnorodność w ataku

Główka Olivier Giroud dała nam zwycięski wynik 4-3 nad Leicester City w pierwszą noc kampanii po tym, jak główka Alexa Lacazette dała nam perfekcyjny start.

Nastąpiły zawirowania i zwroty pomiędzy tymi pamiętnymi momentami, boss rozmyślał nad możliwościami, które teraz mamy na pozycjach napastników.

  • Widzieliśmy opcje w ataku, powiedział Wenger dla Arsenal Player.
  • Zmieniłem wiele podczas gry i ogólnie rzecz biorąc, uważam, że zawodnicy dobrze się zaadaptowali do tego, o co ich poprosiłem, aby zrobili na różnych pozycjach. W końcu niezwykły duch ludzi takich jak Olivier Giroud zaowocował.
  • Alex Lacazette zaadoptował się dobrze na lewym skrzydle, kiedy go tam ustawiłem obok Oliviera na środku. Myślę, że on [Alex] również pokazał jakość dzisiejszego wieczoru i będzie ważnym zawodnikiem dla drużyny.
  • Dla mojego serca lepiej, jeżeli nie będę [tak cierpiał]! – kontynuował boss. Ogólnie podobała mi się jakość, którą wyprodukowaliśmy oraz duch, który pokazaliśmy. Wydaje się, że kontynuujemy to, co zrobiliśmy pod koniec ostatniego sezonu.
  • To dobrze dla zawodników, kiedy jesteś w trudnej sytuacji i sobie w niej radzisz, a dzisiejszego wieczoru pokazaliśmy, że mamy jakość, aby przejść dalej. Mieliśmy 27 strzałów i 70-procentowe posiadanie i wyszliśmy, aby grać w piłkę.
  • Było szkoda, że straciliśmy grę i cieszy mnie fakt, że zaczęliśmy od wygranej. Znowu zobaczyliśmy, iż jest to trudne, aby wygrać w Premier League. Każdy jest zorganizowany i dopasowany. Na pierwsze spotkanie to było nadzwyczajne dla obu drużyn

Źródła:

Arsenal.com – https://www.arsenal.com/news/lacazette-and-giroud-give-us-variety-attack#F1C7psYAD3mGJMuP.99

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: CSKA Moskwa vs Arsenal

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 12 kwietnia 2018 o godzinie 21:05 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo