Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Wenger – W tym sezonie mamy więcej gotowych zawodników
Arsene Wenger

Wenger – W tym sezonie mamy więcej gotowych zawodników

Podróżowaliśmy do Sydney, Szanghaju, Beijing i Emirates Stadium jednak najtrudniejszym testem przed sezonem bez wątpienia będzie spotkanie z Chelsea w ten weekend.

Drużyna Antoniego Conte pokonała nas w Chinach 3-0, ale od tamtej pory przegrali walkę z Bayernem Munich oraz Interem Milan.

Zakończyliśmy przygotowania do weekendowego meczu, przegrywając 2-1 przeciwko Sevilli, jednakże Arsene Wenger wykazał, pozytywne informacje na temat tego, jak nasza drużyna kształtuje się na nowy sezon.

Na temat tego, czy zmartwiła go porażka z Sevillą…

 • Nie. Dlatego, że dzisiaj grałem drużyną, która troszkę się spóźniła. Mieli mniej przygotowań, pracowaliśmy bardzo ciężko i było troszkę ciężko. Nie możesz powiedzieć, że to nie było planowane, ale tym można to tłumaczyć.

Na temat tego, czy Arsenal jest gotowy na nowy sezon…

 • Jestem pewny, że wykonaliśmy niezbędne prace. W zeszłym roku udaliśmy się na sezon z niektórymi zawodnikami, którzy mieli deficyt w minutach, ponieważ było dwóch czy trzech zawodników, którzy grali w wielu spotkaniach po European Championship. Myślę, że mamy więcej zawodników gotowych do rozgrywki. Mamy również cięższe spotkania. Tak, powinniśmy być gotowi.

Na temat tego, czy warto zmienić przygotowania…

 • Mieliśmy bardzo dobre noty, tak długo, jak nie podróżowaliśmy. Zawsze wygrywaliśmy pierwsze spotkania i od kiedy podróżowaliśmy, mieliśmy małe problemy, ale jesteśmy na tej samej linii jak inne zespoły. Wszyscy podróżują, a jeśli spojrzymy na międzynarodowe igrzyska w Azji czy w Stanach gdzie duże drużyny grają przeciwko sobie, tylko małe kluby mają luksus przygotowania u siebie, wszyscy pozostali podróżują.

Na temat tego, czy myśli, że dalekie trasy przed sezonem są „koniecznym złem”…

 • Powiedziałbym, że jest to część nowoczesnej gry i musimy ją fizycznie dostosować. Muszę powiedzieć, że podróżujemy w dobrych warunkach.

Na temat tego, dlaczego nie odmówił wyjazdów…

 • Ponieważ jestem rozsądny i dlatego również, że szanuje podpisane spore umowy ze sponsorami. Myślę też, że jest to normalne, że się dostosowujemy. To nie powinno być traktowane jako usprawiedliwienie dla żadnego złego wyniku. Mówię tylko, że dla nas jest troszkę inaczej, ponieważ mieliśmy dwie wycieczki tak jak wszyscy inni. Nie mamy niedogodności, ponieważ Liverpool, Chelsea, Man United, każdy tak robi. Więc jesteśmy na równi z każdym.

Na temat tego, czy Lacazette odniósł kontuzje…

 • Nie, jest w porządku Ściągnąłem go [z boiska] ale nie z powodu kontuzji.

Na temat tego, dlaczego Elneny grał na pozycji środkowego obrońcy…

 • Nie. Chciałem też dać mu konkurencje. Mam wielu pomocników, jednakże na ogół nie sądzę, aby miał przyszłość na pozycji środkowego obrońcy.

Na temat występu Lacazette…

 • Kiedy był zaangażowany, był inteligentny, dobrze chronił piłkę i osiągał swój cel. Myślę, że był to zachwycający występ. Ucierpiał trochę przez fakt, że byliśmy troszkę zbyt płascy i nie dominowaliśmy wystarczająco, aby przejąc inicjatywę, jednakże myślę, że był jednym z zawodników, którzy dzisiaj odnotowali pozytywną grę.

Na temat tego, czy Lacazette potrzebuje czasu na osiedlenie się…

 • Nie wiem, to bardzo trudne, ponieważ czasami trwa to kilka miesięcy, a czasami bardzo mało czasu. Jedyne co muszę powiedzieć o Lacazette, to z tygodnia na tydzień wygląda na to, że adoptuje się szybciej, ale generalne myślę, że zajmie mu to jeden lub dwa miesiące.

Na temat punktacji Lacazette pomimo spokojnej gry…

 • Tak. Właśnie tak. Jest we właściwym miejscu. Aby zdobywać bramki, musisz być we właściwym miejscu i kiedy nadchodzi dośrodkowanie mieć tę jakość.

 

Źródła:

 • Arsenal.com – https://www.arsenal.com/news/we-have-more-players-ready-season#7Rv8YgEUzQdgpWf7.99

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Emirates Stadium

Transmisja: Arsenal vs AC Milan

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 15 marca 2018 o godzinie 21:05   Transmisja ...

Dodaj komentarz

albo