Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / FEATURED / Arsene Wenger – Olivier Giroud chce zostać i walczyć
Arsene Wenger; Giroud

Arsene Wenger – Olivier Giroud chce zostać i walczyć

Napastnik Arsenalu Olivier Giroud chce pozostać w klubie i walczyć o swoje miejsce pomimo przybycia Alexandre Lacazette powiedział Arsene Wenger.

Giroud walczył o okazje w Arsenalu w poprzednim sezonie, jednak po początkowych 11 meczach utracił swoje miejsce w wyjściowej jedenastce na rzecz Alexisa Sancheza.

Trzydziestoletni reprezentant Francji możliwie, że będzie miał jeszcze większe problemy, w znalezieniu się w składzie po tym, jak Lacazette przybył na Emirates Stadium z Lyonu za 53 miliony funtów.

  • Giroud cieszy się z konkurencji – powiedział Wenger reporterom.
  • Jako manager chcesz, aby był za twoimi plecami i chciał grać.
  • Wiesz, walczy ciężko. Lubie sposób, w jaki reaguje na to, co się dzieje. Jest skupiony oraz zdeterminowany i pokazał to podczas tourne.

Giroud w te wakacje został połączony z przejściem do Evertonu oraz Borussii Dortmund jednakże do żadnego kontraktu nie doszło w żadnym z tych klubów.

Lyon poinformował, że z chęcią zakontraktowałby Giroud jako część umowy z Lacazette jednakże prezes francuskiego klubu, Jean-Michel Aulas potwierdził, że Wenger nie chciał usankcjonować wyjazdu napastnika.

  • Chciałem podpisać z nim kontrakt – powiedział Aulas dla Le Progress.
  • Jednakże Arsene Wenger nie sprzedałby go.

 

Źródła:

Dailymail: http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-4727688/Arsenal-s-Olivier-Giroud-wants-stay-says-Arsene-Wenger.html

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Transmisja: CSKA Moskwa vs Arsenal

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 12 kwietnia 2018 o godzinie 21:05 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo