Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Plotki transferowe / Jak donosi 101GreatGoals, PSG porozumiał się z Alexisem Sanchezem
Alexis Sanchez

Jak donosi 101GreatGoals, PSG porozumiał się z Alexisem Sanchezem

Paris Saint-Germain jest coraz bardziej pewny tego, iż podpisze kontrakt z Alexisem Sanchezem. Piątkowy wieczorny raport wskazywał, że doszli do porozumienia z napastnikiem co do punktów w kontrakcie i teraz pozostała kwestia opłat z Arsenalem.

W Guardian twierdzą, iż dyskusje otworzą kwotą wysokości £40 milionów, natomiast Mirror twierdzi, iż giganci z Francji są gotowi zapłacić 70 milionów funtów. Choć jest gwiazdą Arsenalu, Kanonierzy są gotowi sprzedać zawodnika. A dlaczego Arsenal powinien sprzedawać według niektórych ekspertów?

Sanchez ma tylko jeden rok na swoim kontrakcie z Arsenalem. Chcąc grać w Champions League, odmawia odnowienia kontraktu na Emirates, trzymając się zgłoszonego £400,000 na tydzień. PSG jest w stanie spełnić te wymagania.

Jeśli Arsenal odrzuci ofertę, to prawdopodobnie w przyszłym roku utracą Sancheza. Nie tylko byłby to cios finansowy, ale mógłby wzmocnić swoich rywali. Dla przykładu Manchester City chce podpisać kontrakt z Alexisem. Arsenal ma teraz możliwość zarobienia poważnej ilości pieniędzy i przeskoczenia City.

 

Źródła:

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Olivier Giroud; Jonas Lossl

Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Kanonierów w styczniu

Asystent trenera reprezentacji Francji, Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Arsenal w styczniu. ...

3 komentarze

Dodaj komentarz

albo