Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Książki / Tony Adams. Uzależniony / Tony Adams. Uzależniony – #2

Tony Adams. Uzależniony – #2

Piątek czas wiec na następny fragment znakomitej książki Tony Adams. Uzależniony autorstwa Toniego Adamsa i Iana Ridley’a wydaną przez Wydawnictwo SQN. Jeżeli ominęliście wcześniejsze fragmenty, możecie je znaleźć klikając tutaj.

Andreas Möller przywalił tak, że David Seaman nie miał żadnych szans zademonstrowania swoich bramkarskich umiejętności, choć wcześniej świetnie sobie radził. Udało mi się jednak zachować zimną krew i jak każdy profesjonalista uścisnąłem dłonie przeciwnikom. Wpajano mi te obyczaje od czasu debiutu w Arsenalu, kiedy tylko skończyłem 17 lat. Wszyscy byliśmy załamani, ale przede wszystkim współczuliśmy Garethowi, który ledwo powstrzymywał łzy. To oczywiście nic złego, że myśli się o innych, ale ja w ten sposób ukrywałem to, co sam czułem i jakie zadawałem sobie katusze. A potem nastąpiła runda honorowa… To było coś więcej niż tylko spacer wokół boiska – należało okazać wdzięczność za niesamowitą atmosferę, jaką na Wembley tworzyli kibice naszej reprezentacji, i podziękować narodowi za ożywczy entuzjazm ostatnich trzech tygodni. A ja miałem tylko jeden sposób na to, by wypełnić nadchodzącą pustkę.

Wróciliśmy do szatni. Tej dalszej, bo w naszej ulokowano Niemców. Ze spuszczoną głową usiadłem po prawej stronie, zaraz za drzwiami. W miejscu wyznaczonym dla numeru 5, między grającym z numerem 4 Paulem Ince’em a Garethem z numerem 6. Kiedy w kompletnej ciszy spojrzałem w górę, mój wzrok trafił na wielkie biało-czerwone kafle z logo „W”. Zauważyłem też w rogu prowizoryczny barek z kanapkami, pomarańczami i wodą. I puszkami piwa Carling Black Label. Podszedłem i wziąłem jedną. Nie pomogło. Kiedy sięgałem po drugą, czułem, jak narasta we mnie gniew. Przeklinałem Niemców. Obok mnie siedział Bryan Robson, kiedyś graliśmy razem, tego dnia był trenerem reprezentacji Anglii.
– Znowu oni. Karniaki w 1990, karniaki teraz – rzuciłem w jego kierunku. […]

Część dalsze fragmenty już w następny piątek.

Źródła:

O Mateusz Stepien

Właściciel Magic-IT

Zobacz również

Tony Adams. Uzależniony – #12

Piątek czas wiec na następny fragment znakomitej książki Tony Adams. Uzależniony autorstwa Toniego Adamsa i ...

Dodaj komentarz

albo